reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

archiwum-groch z kapustą

Justyna 187 Ja też jeszcze nie wiem gdzie dokłdnie zastanawiam sie między klinikami na grunwaldzie, a Dyrekcyjną. Czas pokaże kiedy zaczne rodzić ile będę mjiała na dojazd czy to będzie w nocy czy w godzinach szczytu zobaczymy.

Magda.wu Ja też mieszkałam koło Magnolii na Kwiskiej, a teraz przeprowadziłam się do Leśnicy :-) Ja też jestem w pierwszej ciąży i też jestem przerażona jak to będzie.


Dziewczyny wczoraj w waidomościach dowiedziałam się, że we Wrocławiu są darmowe badania tarczycy dla wszystkich kobiet w ciąży trzeba tylko zadzwonić pod numer telefonu: 071 784-25-45, badania są na ul. Pasterskiej, Ja już się umówiłam na 22.03 (poniedziałek).
 
reklama
To życzę Wam dobrych wyników tych badań na tarczycę...mi wyszły złe, a termin do państwowego endokrynologa zaproponowali mi na 2011 rok:D
 
To życzę Wam dobrych wyników tych badań na tarczycę...mi wyszły złe, a termin do państwowego endokrynologa zaproponowali mi na 2011 rok:D

Od kilku dziewczyn z całej Polski już słyszałam takie opinie, ale prywatna wizyta podobno nie jest droga jak już masz zrobione wszystkie badania :-)

A w wiadomościach mówili, że takie badania powinna mieć każda kobieta w ciąży, a lekarze nie kierują i nie robią na USG tarczycy więc super sprawa, że zrobili taką akcje.

P.S. Laurena słoneczko wyszło trzeba się spotkac :-D:-D:-D Co z Partykiem? Jak się czuje, wymioty ustały??
 
Bogusia86 ja płaciłam 70zł na endokrynologa..ale podam Ci sposób na ominięcie wizyty jak będzie konieczność:)
Było trochę spokoju kiedy odstawiliśmy mleko dla alergików..od wczoraj wymiotuje po każdym posiłku...Co do spaceru....zobaczę później jak mąż ma zajęcia w weekend i dam znać...to może w weekend na spacerek się wybierzemy...tyle,że ja z moim maluchem góra 1,5 godziny ostatnio,bo jeść trzeba:D
 
Heja dziewczyny! Powiedzcie mi czy zastanawiałyście się już nad kupnem wózka? Wiem, że jest jeszcze sporo czasu, ale wiadomo, że później ciężko kupić wszystko naraz - czasowo i finansowo. Ja już powoli się rozglądam, szukam takiego, który będzie miał dużą gondolę i spacerówkę. Oboje z mężem jesteśmy wysocy więc spodziewamy się także, że malenstwo nie będzie zbyt malutkie :) Pozdrawiam
 
Też się zapisałam na te badanie tarczycy, robię w piątek rano. Pani była bardzo miła, zapisała na kiedy chciałam i dokładnie wytłumaczyła co i jak. teraz tylko trzymać kciuki za pozytywne wyniki :)
 
ja już wiem kto pod moim sercem rośnie- córeczka mamusi :]
GRATULACJE :)
Moje Maleństwo trzymało zaciśnięte nóżki, muszę cierpliwie czekać do następnego usg - 20.04.
Dziś robiłam badania na tarczycy, niestety coś mam na prawym płacie, czeka mnie ciąg dalszy - lekarz, biopsja :-(
Bogusiu86, jeśli chodzi o wyniki krwi i moczu to kazali zadzwonić koło środy. Jestem ciekawa, czy je już odebrałaś i co dostałaś na papierku.
 
reklama
Mi powiedzieli, że jeżeli wyniki będą złe to Oni do mnie zadzwonią, a jak będą w porządku to wyślą pocztą. Ja we wtorek czyli następnego dnia i tak musiałam zrobić morfologię krwi i mocz ogólny bo miałam wizytę w czwartek.

Więc grzecznie czekam teraz na to co mi wyślą.
A u mnie wszystko było ok Pan w busie powiedział, że mam ładną tarczycę :)

mam nadzieję, że u Ciebie to nic powarznego... daj znac jak się dowiesz co i jak.
 
Do góry