reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

archiwum-groch z kapustą

reklama
A od którego tygodnia się zaczyna chodzić?? Masz jakiś namiar na tą szkołę??

U nas dziewczyny w grupie jak zaczynałyśmy były powyzej 28 tyg tylko jedna była w 25, ale z bliżniakami więc wcześniej trzeba zaczać:-D, ta edycja powoli juz się kończy. Szkoła prowadzona jest przez doktora Gosztyłe i to z nim trzeba sie kontaktować, jego numer to 693 121 402
 
Ja dzisiaj byłam na badaniach tarczycy i rozmawiałam z jedną z pacjentek, która jest położną na Dyrekcyjnej. Pytałam się jej o szkoły rodzenia NFZ-powiedziała mi, że nie ma takich we Wrocławiu. Poleciła mi Akademię Familijną na Placu Bzowym, Bocianek na Chałubinskiego i jeszcze jedną na Psim Polu, gdzieś przy przychodni, ale nie pamiętam niestety nazwy.
 
Z tego co czytałam na necie bardzo dużo osób poleca szkołę Bocianek i w sumie dla mnie było by fajnie bo chcę rodzic na Klinikach, ale z drugiej strony mam daleko, a w dodatku dojechać na Grunwald jest ciężko przez korki i już sama nie wiem :( Ech
 
Jeszcze wrócę do tych badań tarczycy. W piątek byłam odebrać wyniki i panie raczej się nie zająknęły o wysyłaniu ich pocztą, także może się dziewczyny przejedźcie na Paustera?
 
Witam,

Ja chodzilam do szkoly rodzenia na ul.walbrzyska bo akurat mialam blisko ale szkola jest naprawde fajna prowadzi ja polozna ktora pracuje na chalbinskiego. Mile wspominam zajecia chociaz niestety przy porodzie metody oddychania u mnie nie zdaly egzaminu chyba tez przez ten stres ;)
Moze teraz bedzie lepiej chociaz bardziej sie boje porodu niz przy pierwszym dziecku ;)
 
Kaskus witaj :) Teraz wiesz już co Cię czeka i pewnie dlatego bardziej się boisz :)
Z jakiej części Wrocławia jesteś??

Ja bym chciała z jakąś koleżanką chodzić do Szkoły rodzenia, ale nie mam żadnej sąsiadki ciężarnej, mam tylko Was :))))
 
Ostatnia edycja:
Chyba najbardziej przeraza mnie wybor szpitala z tego wszystkiego jak sie tak bardziej zastanowie.
Ja mieszkam na klecinie.
 
reklama
Mój problem jest taki:
Moja ciocia nie ma nigdzie meldunku nawet tymczasowego i nie ma mozliowsci sie zameldowac, w tej chwili nawet nie ma gdzie mieszkać. Ma 9 miesieczne dziecko i nie może mu wyrobic peselu, obecnie nie pracuje, ale jest zarejestrowana w urzędzie pracy gdzie pobiera zasiłek. Z ojcem dziecka nie ma zadnego kontaktu, nie ma tez zadnej rodziny u ktorej moglaby zameldowac dziecko.Co może zrobic? w przychodni juz krzywo patrza no i nie może sie tez starac o rodzinne bez peselu....
Czy któraś z was słyszała o takiej sytuacji? Macie na to jakieś potwierdzenia prawne? Dla mnie to jest dziwne, bo ja też nie mam meldunku, moja córka również, a pesel dostała.

POMOCY!!!
 
Do góry