reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Archiwum

Wybieramy moderatora Mam będących w domu

  • Dowikla

    Głosów: 5 19,2%
  • Medeuska

    Głosów: 13 50,0%
  • Justa_82

    Głosów: 8 30,8%

  • Wszystkich głosujących
    26
  • Ankieta zamknięta .
Czytam.... nowy watek.... z ziolami za pan brat :baffled::baffled::baffled: mysle ..... o co chodzi :baffled::baffled::baffled::confused: a tu o takie ziola chodzi ;-):tak::-D


Super watek :-D:-D:-D:-D
 
reklama
Droga Pani.
Polecic mogę przetacznik leśny. W lecznictwie ludowym stosowany był jako środek poprawiający przemianę materii w zmęczeniu i osłabieniu wiosennym:tak: oraz jako środek ogólnie odtruwający w celu oczyszczenia krwi. Ma on wspaniałe działanie lecznicze w przypadku nerwowości:tak:,wynikającej ze zmęczenia pracą umysłową(przy 2 beboków to oczy trzeba miec dookoła głowy).Pozwala on zachowac dobrą pamięc,usuwa uczucie zawrotów głowy,a zmieszany z liścmi selera usuwa neurastenię(postac nerwicy),jak również melancholię.Jedna szklanka herbatki wypita wieczorem przed snem dokonuje prawdziwych cudów:tak:.
 
Droga pani Marto!!! Zauwazylam,ze mimo mych usilnych staran moj brzusek rosnie zamiast malec:baffled::baffled:I nie jest tego przyczyna ,ze zostal zamieszany ale, moj nieustajacy apetyt.Czy moglaby pani polecic mi jhakies ziolo na zmniejszenie wilczego wprost apetytu???I na pozbycie sie zbytniego roztrzepanai???
 
To ja też Pani Marto droga o to co Bodzia pytała z jedzeniem mam pytanie...i nie oczekuję odpowiedzi że takie rzeczy to tylko w erze!:crazy:
 
reklama
Do góry