reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Aromek

reklama
Mi jeszcze nie pomógł 5 cykl z aromkiem 1 po laporoskopi i ani jeden pecherzyk 😭
Ja jeszcze nie wiem bo czekam do poniedziałku i bd wiedzieć czy pęcherzyk dominujący był i czy pękł..
2 cykle bralam cło i pęcherzyk dominujący był w dwóch cyklach. W 1 zrobił mi się torbiel krwotoczny bo pęcherzyk nie pękł a w następnym też był i znów pęcherzyk nie pękł ale torbiel się nie zrobił i teraz w 3 przeszłam na aromek...ale wydaje mi się że będzie lipa...
 
Ja jeszcze nie wiem bo czekam do poniedziałku i bd wiedzieć czy pęcherzyk dominujący był i czy pękł..
2 cykle bralam cło i pęcherzyk dominujący był w dwóch cyklach. W 1 zrobił mi się torbiel krwotoczny bo pęcherzyk nie pękł a w następnym też był i znów pęcherzyk nie pękł ale torbiel się nie zrobił i teraz w 3 przeszłam na aromek...ale wydaje mi się że będzie lipa...
A u mnie i u męża w rodzinie kto chce i zaplanuje i ma...a tutaj nawet jak się nie myślało co ma być to będzie to i tak nie było...a teraz to już w ogóle człowiek załamany chodzi albo zły na wszystko i o wszystko.....nawet święta nie cieszyły tak bardzo...nawet jak szwagierka przyjechała(6 msc ciazy) to aż płakać się chciało ...i pytanie a ty kiedy już czas najwyższy przecież... 😢😢😢😢😢
 
A u mnie i u męża w rodzinie kto chce i zaplanuje i ma...a tutaj nawet jak się nie myślało co ma być to będzie to i tak nie było...a teraz to już w ogóle człowiek załamany chodzi albo zły na wszystko i o wszystko.....nawet święta nie cieszyły tak bardzo...nawet jak szwagierka przyjechała(6 msc ciazy) to aż płakać się chciało ...i pytanie a ty kiedy już czas najwyższy przecież... 😢😢😢😢😢
Wszytskie które długo się starają jedziemy na tym samym wózku ja orzed świętami zadowolona pojechałam do doktora pierwszy cykl pi laporoskopi stymulowany poda zastztum zajde A tu ani jeden pecherzyk nie urosl jeszcze mnie pocieszyl na same święta jak w 5 miesięcy nie zajde to już tylko klinika także wracałam od lekarza i wylam jak bobr
 
reklama
reklama
Ja brałam clo 0,5x1 3-7dc ale był dla mnie za mocny (pęcherzyki ogromne a endo małe) + ovitrelle na pęknięcie.
Mój pierwszy cykl z aromek jest właśnie teraz nie miałam możliwości monitoriowania ponieważ święta ale mimo to poszłam dziś na kontrolę i myślałam że cykl stracony bo 15dc. Ale poszłam endo 11mm i UWAGA 2 ciałka żółte i same pęchęrzyki pękły czyli jak dla mnie lek jak najbardziej odpowiedni. Po wizycie szok i nie dowierzanie. U mnie są cykle bezowulacyje a dziś taka niespodzianka mało tego że po owu to same pękły i obyło się bez ovitrelle :):):)
 
Do góry