reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Asamax

reklama
2 lata temu wykryto u mnie CU, od tego czasu stosuje Asamax, jakie masz pytania? odpowiem na wszystkie. Na mnie ten lek dziala bardzo dobrze, biegunki ustapily, bole brzucha wystepuja sporadycznie, obecnie nie mam objawow, ale lek przyjmuje codziennie.
 
Młoda Mamka, jestem lek, więc postaram sie odpowiedzieć. Asamax to mesalazyna, lek p/zapalny stosowany bardzo powszechcnie w zapaleniach jelita grubego(przewlekłych rzecz jasna, głównie wrzodziejące zaplenie j.grubego i choroba Crohna ale także w innych przewlekłych stanach zapalnych śluzówki), dział p/zapalnie, redukuje zmiany w śluzówce i redukuje również objawy. Jeśli jest taka potrzeba, to oczywiście się go stosuje u dzieci i raczej jest dobrze tolerowany.
 
Może napisz dokładnie co dolega Twojemu dziecku i bedzie mozna pomóc w szerszym wymiarze. Przede wszystkim nei podawaj niczego dziecku na własną rekę,skonsultuj się najpierw z lekarzem.
 
Myszor78, ja mam pytanie odnośnie Asamaxu- czy można go stosować z innymi lekami?- mam na myśli przeciwbólowe, psychotropy, tabletki anty?? Bo stosuje go od 2 lat dopiero i nie jestem pewna, czy jest na tyle bezpieczny..
 
Przepraszam bardzo ale tutaj chodzi o zdrowie Waszych dzieci i pytanie na forum czy jakis lek można stosowac od któregoś roku życia po prostu mija się z celem. Od tego sa lekarze,sami możemy tylko zaszkodzic.
 
Przepraszam bardzo ale tutaj chodzi o zdrowie Waszych dzieci i pytanie na forum czy jakis lek można stosowac od któregoś roku życia po prostu mija się z celem. Od tego sa lekarze,sami możemy tylko zaszkodzic.


jasne że lakarze od tego są ale czasami warto skonsultować niektóre kwestie tj.dotyczace asamaxu z kimś na forum
 
reklama
Do góry