reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Atrofia a szansę na ciążę

Jaśminowa

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
3 Styczeń 2021
Postów
41
Wynik cytologii (oprócz candida )zmiany nienowotworowe związane z ATROFIĄ? Czyli w wieku 30 lat mam menopauzę? Jest jeszcze szansa na dzidzię?
 
reklama
Nie da się jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie. Na atrofii się nie znam, ale jeżeli to faktycznie objaw menopauzy to zrób AMH i wtedy będzie wiadomo czy jest szansa na dziecko. A potem do kliniki Nieplodnosci na jedna konsultacje ( nie odrazu in vitro) niech powiedzą Ci/ wam czy jest problem, albo jak duży. Swoją drogą miałam kontakt kiedyś z dziewczyną, która z mrożonych komórek jajowych zaszła w ciąże a właśnie endometrium miała już „menopauzalne”. A ja młoda kobieta, niby z dobrym endometrium miałam ciąże biochemiczną. Zrób AMH czeka się około 2 dni i zobaczysz na czym stoisz.
 
Ostatnia edycja:
Do góry