reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Badania i leczenia w czasie ciąży

bansikxd

KoChAm ;*
Miasto
Łódź
Rozwiązania
0
test obciążenia glukozą
witam wiecie może gdzie taki test zrobić w łodzi oraz jaka jest jego ciena??

Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama

kropecka

Majowa mama 2006; Mamy lutowe'08
Miasto
Łódź
Rozwiązania
0
w każdym laboratorium. Nie wiem dokładnie ile płaciłam, chyba 5 zł za każde oznaczenie

grzechotka

Grudniowa mamusia Kubusia
Miasto
łódź
Rozwiązania
0
a ja nic nie płaciłam no tylko za glukozę z apteki a testy robiłam w PLMA

waniliowa

Fanka BB :)
Miasto
łódź
Rozwiązania
0
cześć dziewczyny...termin dopiero na kwiecień,ale ciekawość silniejsza-ktora z was rodziła naturalnie ze znieczuleniem?w jakim szpitalu?jaki jest koszt znieczulenia?podzielicie się doświadczeniami?ja chciałabym rodzić w iczmp...pozdrawiam was ciepło...:-)

dudek28

Mama Mateuszka
Miasto
Łódź
Rozwiązania
0
ja rodzilam naturalnie i ze znieczuleniem wlasnie w iczmp i sam porod wspominam rewelacyjnie po pierwsze bo sama akcja porodowa trwala 10 minut a po drugie bo obsluge medyna przy porodzie mialam rewelacyjna,wszystkie pielegniarki,polozna,pani doktor i pan doktor caly personel byl mily i wbrew obiegowej opini o tym szpitalu to naprawde gorna półka jakości ( pomijam pobyt 3 dniowy na oddziale-bo to bardzo srednio wspominam) co do kosztow to ja mialam porod rodzinny + znieczulenie i to wszystko bylo za darmo!!! ale jedna kwestia znieczulenie nie powoduje ze bol przy skurczach znika :no: Powodzenia :):-)

waniliowa

Fanka BB :)
Miasto
łódź
Rozwiązania
0
:-)cieszę się,że dałaś radę i poród nie stał się twoją życiową traumą...:-)pomimo znieczulenia bóle są???ale rozumiem ,że dużo mniejsze niż bez znieczulenia?;-)czy ciążę prowadził ci lekarz z iczmp?od początku ciąży wiedziałaś,że będziesz rodziła ze znieczuleniem?moja ginekolog prowadząca nie pracuje w żadnym szpitalu:-(

dudek28

Mama Mateuszka
Miasto
Łódź
Rozwiązania
0
u mnie bóle nie byly mniejsze tylko po prostu troche krotsze-ale i tak warto ze znieczuleniem nie ma co na sile udawadniac swiatu jaką to sie jest matka polka i zameczyc sie macierzynstwem na starcie :) a co do szpitala to w ostatniej chwili zdecydowalam sie na iczmp bo mialam rodzic w tej prywatnej klinice na szparagowej bo moj ginekolog,ktory prowadzil mnie przez cala ciaze tam pracowal ale w ostaniej chwili zdecydowalismy ze jednak iczmp i nie zaluje bo znalazlam lekarza ktory najpierw przyjal mnie w swoim gabinecie prywatnie( w 8 miesiacu ciazy) a potem przyjmowal moj porod w iczmp i jestem BARDZO ZADOWOLONA!!!! na szpaagowej jak tylko sa jakies komplikacje przy porodzie z dzidziusiem to od razu przewazą je do iczmp wiec wolalam na zimne dmuchac i nie ryzykowac dlatego w ostaniej chwili zmienilam ginekologa i szpital!

lenka 2910

Zaangażowana w BB
Miasto
Łódź
Rozwiązania
0
Może mogłby mi ktos polecić dobrego okuliste z łodzi? Chodzi o zbadanie stanu oczu przed porodem. Mam sporą wade wzroku i podobno słabą siatkówke dla tego zależy mi na dobrym okuliście który sprawdzi czy moge rodzić siłami natury czy lepiej zrobić cesarskie cięcie.

reklama

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry