reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Badania nasienia

Klaudipatty

Fanka BB :)
Dołączył(a)
5 Luty 2021
Postów
152
Cześć dziewczyny czy te wyniki nasienia są dobre czy nie? Bo niestety nie znam się
IMG_20240305_175052.jpg
 
reklama
Dla mnie to dość słabe wyniki, patrząc na 6 dni abstynencji. Na plus morfologia, bo 9%. Na zwiększoną lepkość to chyba powinniście stosować ACC. A co do leukocytów to nie mam pojęcia, może ktoś się wypowie w tym temacie.
 
Morfologia super, 9% to naprawdę świetny wynik.
Ruch też całkiem dobry.
Trochę słaba koncentracja, ale nie ma tragedii. Przyzwoicie jest.
Te leukocyty mogę świadczyć o bakterii czy jakiejś infekcji. Można się pokusić o dodatkowy posiew nasienia.
Serio, chciałabym żebyśmy mieli takie wyniki 😅
 
Morfologia super, 9% to naprawdę świetny wynik.
Ruch też całkiem dobry.
Trochę słaba koncentracja, ale nie ma tragedii. Przyzwoicie jest.
Te leukocyty mogę świadczyć o bakterii czy jakiejś infekcji. Można się pokusić o dodatkowy posiew nasienia.
Serio, chciałabym żebyśmy mieli takie wyniki 😅
11 marca mam wizytę u ginekologa który kierował na badanie i zobaczymy co dalej powie ale też czy zleci czy nie posiew dla świętego spokoju zrobimy
Dziękuję bardzo za odpowiedź bo ja zupełnie na tych normach nie znam się
 
reklama
Do góry