reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Badania po poronieniu

Dołączył(a)
26 Wrzesień 2017
Postów
3
Wiem ze tamat pewnie był juz wałkowany tysiąc razy, ale jestem tak rozbita ze nie jestem w stanie szukac postów. W czwartek miałam zabieg (9tc) z powodu braku akcji serca. Wszystko zatrzymało sie na 6tc. wyniki badan miałam dobre, wykryto mi tylko tarczyce o której wcześniej nie miałam pojęcia ale mój lekarz powiedział ze nie jest to bardzo zle, ze dostanę odpowiednie tabletki i wszystko bedzie dobrze. W szpitalu przy wypisie dostałam pismo ze zostaną zrobione badania co mogło być przyczyna. Nie wiem czy sie łudzić ze dostaniemy jakakolwiek odpowiedz co mogło do tego doprowadzić. Narazie kolejna ciąża to temat odległy, ale proszę Was o pomoc. Jakie badania zrobić koniecznie przed kolejna ciąża, jakie dodatkowo, napewno powtórzę badanie tarczycy w najbliższym czasie. Nie mieszkamy w Polsce, ale chciałabym tam wszystkie badania zrobić i moze to głupie ale nie wiem od czego zacząć..
 
reklama
Wiem ze tamat pewnie był juz wałkowany tysiąc razy, ale jestem tak rozbita ze nie jestem w stanie szukac postów. W czwartek miałam zabieg (9tc) z powodu braku akcji serca. Wszystko zatrzymało sie na 6tc. wyniki badan miałam dobre, wykryto mi tylko tarczyce o której wcześniej nie miałam pojęcia ale mój lekarz powiedział ze nie jest to bardzo zle, ze dostanę odpowiednie tabletki i wszystko bedzie dobrze. W szpitalu przy wypisie dostałam pismo ze zostaną zrobione badania co mogło być przyczyna. Nie wiem czy sie łudzić ze dostaniemy jakakolwiek odpowiedz co mogło do tego doprowadzić. Narazie kolejna ciąża to temat odległy, ale proszę Was o pomoc. Jakie badania zrobić koniecznie przed kolejna ciąża, jakie dodatkowo, napewno powtórzę badanie tarczycy w najbliższym czasie. Nie mieszkamy w Polsce, ale chciałabym tam wszystkie badania zrobić i moze to głupie ale nie wiem od czego zacząć..

Dwa lata temu byłam w takiej samej sytuacji też straciłam dziecko w 9 tygodniu i też dwa miesiące od zabiegu dowiedziałam się że mam Hashimoto i niedoczynnosc tarczycy dostałam euthyrox i po roku zaszłam ponownie w ciążę moja córeczka niedawno skończyła roczek
Natomiast jak tylko udało mi się zajść ponownie w ciążę odrazu robiłam badania tsh i już na samym początku niedoczynnosc się bardzo nasiliła po zwiększeniu dawki euthyroxu udało mi się donosić ciąże
 
Ostatnia edycja:
Do góry