reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Badania, Wizyty, USG :)

Jo79 sliczny gumis :-) gratuluje
PaulinaT, pkowalska a ja mam termin 24 listopada. Bede w 11 tygodniu. Czyli jestem w srodeczku. ;-). Damy rade to juz niedlugo.
 
reklama
Mamka jak dobrze kojarzę to om tez miałyśmy tego samego dnia [emoji6]ale i tak zazdroszczę ze 19 usłyszysz serduszko no nic pozostaje czekać i nie wkręcać sobie czarnych scenariuszy bo maź już ze mną nie wytrzymuje [emoji1]wczoraj stwierdziłam ze brzuch mi sie zmniejszył i tak mi sie wydaje ale tez wiem ze za bardzo już wariuje hehe
 
Dzięki happy mam nadzieje ze to właśnie wzdęcia przestaje już sobie wyszukiwać problemów bo z siwieje do reszty [emoji16]
 
Dokladnie ja brzuch raz mam większy a raz mniejszy. Ostatnio troche mniej mi wzdecia dokuczaja wiec tez jest raczej mniejszy. Nie martw sie, juz widziałaś serduszko. Musi byc dobrze :)
 
Happy jakie niedługo to jeszcze 2 tyg... :( a tak na dobrą sprawę to ja nie słyszałam serduszka tylko lekarz powiedział że jest także ja cały czas w niepewności ale mimo wszystko mam dobre myśli.

Pkowalska spokojnie. Musi być dobrze:* nie denerwuj się.
 
ja też nie słyszałam serduszka tylko widziałam. wizyta 19
A to mój Babel w prawie 8tyg
 

Załączniki

  • 1447337344541.jpg
    1447337344541.jpg
    20,6 KB · Wyświetleń: 110
reklama
Do góry