reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Badania, Wizyty, USG :)

ImageUploadedByForum BabyBoom1447319545.350530.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1447319545.350530.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1447319545.350530.jpg
    22,2 KB · Wyświetleń: 121
reklama
Pkowalska musimy uzbroić się w cierpliwość. .. ja też już bym chciała wiedzieć czy wszystko jest ok. Ostatnio widzialam tylko kropkę a tu jeszcze 2 tygodnie czekania.
 
Ja już 2 serduszko słyszałam ostatni raz byłam w 9 tygodniu a teraz 23. Listopada zacznie sie 13 tydzien ostatnio mam tylko złe przeczucia i dla tego ten czas mi sie tak dłuży
Paulina a na kiedy masz wizytę ?
 
Roxxi, Jo79! Super wieści, bardzo wam gratuluję i się cieszę! :-)


Co do kolejnych wizyt, trzymam kciuki, ja mam 24.11. badania genetyczne.
 
reklama
Pkowalska my jestesmy chyba na tym samym etapie ;) tez mam usg genetyczne 23.11. A wczesniej 19.11.mam wizyte u gina i pewnie tez na sekunde podejrzymy dzidziusia żeby uslyszec serduszko ;) ale to dosłownie na chwile włącza. Dokladne usg 23.11.
 
Do góry