reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Badania, Wizyty, USG :)

reklama
A to mój mały Krokodylek;);) mam nadzieję że uda mi się załączyć zdj.

Z usg mamy 7 tydzien i 5 dzień, termin 29.06.2016r.
A mamy już 14,3 mm, serduszko pięknie bije.
ZAKOCHANA:) :*
 

Załączniki

  • 1447680389161.jpg
    1447680389161.jpg
    19 KB · Wyświetleń: 112
Paulina, a widziałaś jak się rusza na usg?
Bo ja wzięłam ze sobą okulary i tylko przez chwilkę widziałam jak pika serduszko i kawałek nóżki.
A później już tylko plamkę... ;(;(;(;(;( Lekarz powiedział, że nawet przez chwilę się ruszało.. ale później znowu spokój.
.
 
W poprzedniej ciąży moje dziecko na każdym usg spało. I tak zazdrościłam innym dziewczynom z forum, jak opowiadały że ich dzieciaczki fikały koziołki. Chciałabym tym razem zobaczyć te koziołki ;) Na poprzednim usg w 8 tyg tylko widziałam serduszko pikające ale nie słyszałam go i dziecko oczywiście spało. Jutro mam wizytę u gina o 11:40, a w pon po południu usg. Może jakoś bardzo się nie stresuję, ale lekkiego nerwa mam ;)
 
reklama
Do góry