reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bądżmy zgrabne - ćwiczmy!

pewnie ze joł 8) ;D :laugh:
dobrze bedzie
masz motywacje - kolczyk
dawaj brzuszki

teraz - robimy po 30
jak zrobisz to napisz
mozna robic po 10 x 3 ;Dja sie w tej chwilei kłade na koc
 
reklama
fuck zrobiłam!!
ufff
wiesz co mnie najbadziej bolało - szyja hehe
nie wiem czy tam sa jakies miesnie??

Ale widzisz ja zrobiłam te 30 np dzieki Tobie.

I jezscze zrobimy po 30 za pare minut 8)
 
Ale ja dziś dużo tańczyłam i może dlatego taka zjebana. Majeczka lubi sobie patrze na tańczącą mame, takie miny przy tym strzela, że hej. A ja uwielbiam piosenkę Juanes, wiecie jaką? A Maja to chyba lubi crazy frog, bo jak leci to takie oczy zaraz robi i odwraca sie do telewizora, nawet jak głodna i je to przerywa i rob dzioba.
 
rany ale wam zazdroszczę mi się nie chce ;D
czekam aż teściowie mi przywiozą takie cudo do ćwiczeń i robienia brzuszków, na razie mam wymówkę że pies się leni i nie będe ćwiczyć na podłodze ;D, no ale zaczęłam dietke nie jem na razie kolacji, jedynie owoca zarzucę jak mnie ciśnie,
 
reklama
Do góry