reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bądżmy zgrabne - ćwiczmy!

reklama
Ja jutro pierwszy dzień. O 19 ruszam na cwiczenia. Lekko sie dygam, bo
1. nie mam kondycji
2. moj maz zostaje 2 razy w tyg sam z maksem i zaliczaja kapiel i jedzenie
2. mam wieśniackie spodnie do cwiczen :)
to tyle, heh
boje sie ale zamierzam wejsc tam i powiedziec " ja przepraszam ale ja jestem po porodzie i prosze sie ze mnie nie smiac 8)"
 
NiaNiu, przerabiałam to w piątek. I jeszcze to wielkie lustro przede mną, w którym musiałam oglądac te moje żałosne próby robienia wygibasów, niczym zwinna sarenka. Jasna sprawa, że sarenką nie byłam :p :p
Powodzenia i głowa do góry! Widziałam Twoje zdjęcia, jest dobrze!! :) :)
 
Niuńka czy udało Ci się wysłać ??? Bo ja nic nie mam :-[ a sama jakoś nie mogę się zmobilizować, buuuuu.
 
Nooo, Melanie mnie zlapala ;D
a tak w ogole, to jak tylko lekarz pozwoli mi cwiczyc, to licze na Ciebie :-* Melanie
musze sie wziac za siebie, bo bede musiala wydac kupe kasy na nowe, cieple ciuchy, strasznei mi sie wszystko "pokurczylo" ::) ;)

NiaNia jak zwykle czytam Twoje posty i susze zeby ;D ;D
trzymam za Ciebie kciuki!
obys miala sile sie ruszyc dnia nastepnego :laugh:
 
A mnie złapał leń i dwa dni odpuściłam sobie cwiczeń ;D No ale dziś się zmobilizuję i zrobię chociaż trochę brzuszków. ::)
 
reklama
Cześć dziewczyny, ja z moją małą chodzę od miesiąca na jogę dla mamy z dzieckiem, jest super, nikt sie nie dziwi, bo wszystkie sa po porodzie, dobre ćwiczenia na mięśnie brzucha i nie tylko, super relaks i gimnastyka w jednym, polecam!!!!
 
Do góry