reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bardzo prosze o poradę…

K.lub

Początkująca w BB
Dołączył(a)
27 Grudzień 2023
Postów
18
Hejka.
Staramy się z mężem o dziecko, to nasz drugi cykl.
Miesiączki mam regularne, co 35 dni.
Obecnie miesiączka mi się spóźnia. I jest to 39 dc. Owulację powinnam według kalendarzyka mieć około 26.01.
Wczoraj wieczorem robiłam test i negatywny. Dziś rano powtórzyłam i również negatywny. Nie mam żadnych objawów na @. Choć zawsze przed bolały mnie piersi, oraz podbrzusze. W tym miesiącu nic.
Jak myślicie, czy jest jeszcze nadzieja w tym cyklu? Czy skoro po terminie @ test wychodzi negatywnie to już się nie łudzić?
 
reklama
Hejka.
Staramy się z mężem o dziecko, to nasz drugi cykl.
Miesiączki mam regularne, co 35 dni.
Obecnie miesiączka mi się spóźnia. I jest to 39 dc. Owulację powinnam według kalendarzyka mieć około 26.01.
Wczoraj wieczorem robiłam test i negatywny. Dziś rano powtórzyłam i również negatywny. Nie mam żadnych objawów na @. Choć zawsze przed bolały mnie piersi, oraz podbrzusze. W tym miesiącu nic.
Jak myślicie, czy jest jeszcze nadzieja w tym cyklu? Czy skoro po terminie @ test wychodzi negatywnie to już się nie łudzić?
Kalendarzyk nie potwierdza owulacji, może się przesunęła i stąd opóźnienie @?
 
Ja mialam podobnie, miesiac przed zajsciem w ciaze okres mi sie spoznial, doszlo chyba do 39dc rowniez, test negatywny I brak objawow zblizajacej sie miesiaczki. Bylam zalamana, ze cykl mi sie rozregulowal akurat jak sie staralismy (u mnie cykle byly okolo 30 dniowe).
Nastepnego miesiaca podobna sytuacja, 37dc, miesiaczki dalej brak I w koncu test wyszedl pozytywny!

Wedlug mnie nadzieja jest, ale to chyba nie jest standard jednak :)
 
Do góry