reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bardzo skąpy okres czy plamienie implantacyjne

Czerwcowamama01

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
28 Marzec 2019
Postów
53
Witam od ok 10 miesięcy biorę tabletki antykoncepcyjne. Najpierw brałam jednoskładnikowe podczas kp a od ok6 miesięcy biorę normalne dwuskładnikowe. Jeszcze przed ciążą miałam bardzo bolesne i obfite miesiączki a odkąd zaczęłam brać tabletki stały się bezbolesne i mniej obfite. Natomiast w tym miesiącu mam wrażenie że zamiast okresu mam zwykle plamienie. Dziś jest trzeci dzień a krwi jest bardzo mało tak samo jak wczoraj a zawsze to 2 i 3 dzień był tym najbardziej obfitym. Naczytalam się na temat plamienia implantacyjnego i szczerze przeraziłam się bo nie wyobrażam sobie być teraz drugi raz w ciąży. Żadnej tabletki nie zapomniałam w tym miesiącu ale obawa jednak jest. Proszę drogie mamy powiedzcie mi czy zdarzyła wam się taka sytuacja że bez powodu mialyscie bardzo słaby okres lub jeśli było to plamienie implantacyjne ile trwało? I ile tej krwi mniej więcej było? Zanim pójdę po test chciałabym się was poradzić bo wiem że jesteście niezawodne:)
 
reklama
Rozwiązanie
A może to zależy od tabletek?
Jak brałam jedne, to okresu w ogóle nie miałam, tylko plamienie, na dobrą sprawę wystarczała wkładka.
Teraz zmieniłam na inne i mam normalny okres, który trwa 4-5 dni.
Jak brałam tabletki antykoncepcyjne to zdarzało się też czasem, że okresu nie miałam w ogóle. Oczywiście jak po tygodniu nie dostałam okresu poszłam do lekarza i powiedział, że przy tabletkach zdarza się tak, że okres jest właśnie w formie plemienia, albo nie ma go w ogóle. Zawsze dla upewnienia możesz zrobić test
 
Obstawiam ,że w ciąży nie jesteś, ja biorąc tabletki ,prawie okresu nie miałam, teraz jestem 7,5 miesiąca po porodzie, i moje @ są bardzo skape, mimo że nie biorę tabletek, tez bez bolesne, jeśli się martwisz to zrób test, ale uważam że wynik będzie negatywny
 
A może to zależy od tabletek?
Jak brałam jedne, to okresu w ogóle nie miałam, tylko plamienie, na dobrą sprawę wystarczała wkładka.
Teraz zmieniłam na inne i mam normalny okres, który trwa 4-5 dni.
 
Rozwiązanie
Do góry