reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bardzo wysokie Beta hcg

Dołączył(a)
11 Grudzień 2020
Postów
5
Witam. Jestem tu 1 raz i pozdrawiam wszystkie mamuśki. Mam już 4 synów, i chce córeczkę. Dokładnie wiem kiedy się kochaliśmy z mężem, kiedy miałam owulacji. W 29dc zrobiłam test, wyszedł pozytywny, a w 33 dc zrobiłam betę i wyszła 9000.przy moich chłopcach w 32-33 dc miałam betę w granicach do 1700. Czy to może być ciąża zaśniadowa? Któraś miała aż tak wysoka betę? Moja pani ginekolog nic mi nie powiedziała, do teraz nie mam jeszcze założonej karty ciąży tylko kolejne badania. Na co mam się przygotować?
 
reklama
Witam. Jestem tu 1 raz i pozdrawiam wszystkie mamuśki. Mam już 4 synów, i chce córeczkę. Dokładnie wiem kiedy się kochaliśmy z mężem, kiedy miałam owulacji. W 29dc zrobiłam test, wyszedł pozytywny, a w 33 dc zrobiłam betę i wyszła 9000.przy moich chłopcach w 32-33 dc miałam betę w granicach do 1700. Czy to może być ciąża zaśniadowa? Któraś miała aż tak wysoka betę? Moja pani ginekolog nic mi nie powiedziała, do teraz nie mam jeszcze założonej karty ciąży tylko kolejne badania. Na co mam się przygotować?
A czy sprawdzałaś przyrost?? Ja mialam tez tak wysoka betę na początku, u mnie zle się skończyło, ale czesrodziewczyny piszą że to na ciaze blizniacza
 
A czy sprawdzałaś przyrost?? Ja mialam tez tak wysoka betę na początku, u mnie zle się skończyło, ale czesrodziewczyny piszą że to na ciaze blizniacza
Dopiero na poniedziałek mam od lekarki badania na kolejna betę, dziwnie się lekarka zachowuje. A powiedz mi jak to było u ciebie? Przyjmę wszystko że spokojem, na nic się nie nastawiam ale chcę wiedzieć co mnie po prostu może czekac
 
Dopiero na poniedziałek mam od lekarki badania na kolejna betę, dziwnie się lekarka zachowuje. A powiedz mi jak to było u ciebie? Przyjmę wszystko że spokojem, na nic się nie nastawiam ale chcę wiedzieć co mnie po prostu może czekac
U mnie serduszko sie zatrzymało, ale od 1 badania plod byl za duży, prawie o 2 tyg, co było nie możliwe, przy 28dc, są 2 opcje ,albo bromergon który brałam, albo cyromegalia ,ktora później wyszła, w następnej ciazy ,ze niedawno ja przeszlam ,a było tylko pol roku miedzy jedna a 2 ciaza ,ale u Ciebie mogą się bliźniaki okazać:)
 
reklama
reklama
Witam. Jestem tu 1 raz i pozdrawiam wszystkie mamuśki. Mam już 4 synów, i chce córeczkę. Dokładnie wiem kiedy się kochaliśmy z mężem, kiedy miałam owulacji. W 29dc zrobiłam test, wyszedł pozytywny, a w 33 dc zrobiłam betę i wyszła 9000.przy moich chłopcach w 32-33 dc miałam betę w granicach do 1700. Czy to może być ciąża zaśniadowa? Któraś miała aż tak wysoka betę? Moja pani ginekolog nic mi nie powiedziała, do teraz nie mam jeszcze założonej karty ciąży tylko kolejne badania. Na co mam się przygotować?
Witam co u ciebie ?
 
Do góry