reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bardzo wysokie Beta hcg

Dołączył(a)
11 Grudzień 2020
Postów
5
Witam. Jestem tu 1 raz i pozdrawiam wszystkie mamuśki. Mam już 4 synów, i chce córeczkę. Dokładnie wiem kiedy się kochaliśmy z mężem, kiedy miałam owulacji. W 29dc zrobiłam test, wyszedł pozytywny, a w 33 dc zrobiłam betę i wyszła 9000.przy moich chłopcach w 32-33 dc miałam betę w granicach do 1700. Czy to może być ciąża zaśniadowa? Któraś miała aż tak wysoka betę? Moja pani ginekolog nic mi nie powiedziała, do teraz nie mam jeszcze założonej karty ciąży tylko kolejne badania. Na co mam się przygotować?
 
reklama
reklama
U mnie w 4 tyg. 5 dni miałam betę 22 000! Zamartwiałam się, że to zaśniad. Moja ginekolog powiedziała, że normy laboratoryjne to tylko normy laboratoryjne. Organizm ludzki może działać po swojemu. I miała rację. Jestem teraz w 24 tc. Ciąża rozwija się prawidłowo.
 
Do góry