reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

bawimy się...robimy razem:)

grzechotka

Grudniowa mamusia Kubusia
Dołączył(a)
2 Kwiecień 2008
Postów
3 617
Miasto
łódź
zaczyna się czas kiedy nasze pociechy chciałyby się z mamusiami pobawić a przy tym my chcemy rozwijać ich umiejętności może na tym wątku będziemy wpisywać jakieś fajne zabawy rymowanki wierszyki które znamy

ja zaczynam od rymowanki która już wcześniej wkleiłam na głównym mam nadzieję że będziecie kontynuowac:-)

Bierzemy muchy w paluchy
(udajemy, że coś chwytamy palcami)

Robimy z muchy placuchy
(klepiemy łapką o łapkę...)

Kładziemy placuchy na blachy
(rozkładamy łapki i o coś klepiemy)

I mamy radochy po pachy

i jeszcze jeden




Płynęła sobie rzeczka
(palcem rysujemy na plecach krętą rzeczkę)

Świeciły dwa słoneczka
(rysujemy dwa kółka)

Idą konie
( palcami udajemy kroki konia)

Przeszły słonie
(palcami udajemy ciężkie słoniowe kroki)

Spadł deszczyk
(palcami naśladujemy spadające krople)

Przeszedł panią/pana dreszczyk?
(łaskoczemy dziecko w boczki)
 
reklama
Fajny watek, wlasnie tez sie zastanawiam w co moznaby sie pobawic poza "tu sroczka kaszke warzyla":) A to o muchach fajowskie, juz sie nauczylam (i tatusia tez;-):))

Nie wiem czy kiedys ktoras z Was nie podawala wczesniej albo sama juz gdzies to kiedys wyszperalam, ale wklejam link do stronki reala gdzie mozna pobrac kilka bajek i kolysanek (dla mnie to raczej normalne piosenki, ale fajniusie:)) w formacie mp3, moze i Wam i dzieciaczkom spodobaja:-)
Hipermarket Real / Kraina Malucha / Ko�ysanki, �piewanki

I jak macie jeszcze jakies ciekawe pomysly na spedzanie czasu z niunkami (zabawy), to sie chwalcie!!!:-)
 
A ja mam pytanko: czy któras z was ogląda MiniMini?? A jesli tak to może orientujecie sie, bo jakis czas temu leciała tam dośc często taka piosenka dla dzieci (taka śmieszna, dość szybka, zrobiona na ala techno czy disco) teledysk oczywiście był rysunkowy, śpiewała go taka dziewczynka, takim dziecięcym smiesznym głosikiem chyba i właśnie niewiem jaka była nazwa wykonawcy.... a jakoś niemoge teraz złapać tej piosenki a kurcza chciałam mojej małej ją "załatwić" bo jej sie strasznie podobała:tak:
 
A ja mam pytanko: czy któras z was ogląda MiniMini?? A jesli tak to może orientujecie sie, bo jakis czas temu leciała tam dośc często taka piosenka dla dzieci (taka śmieszna, dość szybka, zrobiona na ala techno czy disco) teledysk oczywiście był rysunkowy, śpiewała go taka dziewczynka, takim dziecięcym smiesznym głosikiem chyba i właśnie niewiem jaka była nazwa wykonawcy.... a jakoś niemoge teraz złapać tej piosenki a kurcza chciałam mojej małej ją "załatwić" bo jej sie strasznie podobała:tak:

no takie pytania z samego przedpołudnia :rofl2::rofl2::rofl2::-D
 
to byla bebe lily:-) agatko...(fajne ma teksty) poprzednia plyta nazywała sie "caly moj swiat" "''kupowałam"" ją mojej chrześnicy:-)
 
hehheh dobra ta lily Ataata na you tube jest dużo tych piosenek śmieszne są:-):-)

a dla chłopców plecam króliczka Titou;-)
 
reklama
Dziewczyny, wiem ze to glupie pytanie.... ale o co chodzi z ta zabawa ze sroczka??!!??!! :szok::szok::szok::szok:
Wszedzie jest napisane zeby sie w nia bawic, ale zeby ktos wyjasnil zasady to jeszcze nie uswiadczylam takiego tekstu :zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
Do góry