reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

bawimy się...robimy razem:)

Łukasz jet bardzo muzykalny w przeciwieństwie do tatusia (nienawidzi tańca:crazy:), jak tylko usłyszy muzykę to cały się rusza i kołysze i pupą kręci:-):-D. Super to wygląda.

Bardzo lubi zabawę w "baran buc", tak się śmieje,że aż czkawki dostaje i przy okazji może mamę za włosy potarmosić.:-D
a tatus to mu wymyslił :dry:taką zabawę w dotykanie żyrondoli na suficie :szok:(może sobie pozwolić bo jest wysoki) i Łukasz teraz każdego męczy żeby go tak wysoko podnosić:szok:, ale niestety nikt więcej nie da rady:no:.
 
reklama
Wiktor też uwielbia piłkę...chyba jest to jedyna zabawka, którą można go uspokoić jak się rozryczy bez powodu.
Ale najlepsze zabawki, przy których bawi się i bawi to te grające. Jak tylko uda mu się włączyć to zaraz bije brawo i się śmieje i tak w kółko.
I samochody tez są ok, ale na krótko.
A jeszcze jedną z lepszych zabawą jest rozrzucanie po całym mieszkaniu pokrywek po słoiczkach z jedzonkiem. Uzbierało się ich trochę i są wszędzie - dosłownie. I jak tylko mamusi uda się zebrac je do kupy zaraz Wiktorek z szelmowskim uśmiechem dobiera się do pojemnika i rozrzuca jak tylko potrafi najmocniej i najdalej :-D
A dzisiaj doszła nowa zabawa.niech mama tylko rozwiesi pranie - to ja je szybko ściągnę - makabra :rofl2: a jak mówię nie wolno to się chichra i ucieka :-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
u nas tez walenie w szybe jest fajne :-D:-D

A i uwielbia ganienie sie po domu. Jak wracal z pracy i R z nim schodzi na dol i trzyma go na rekach i on mnie zobaczy to juz szalenstwo, wygina sie chowa i jak mowie lapac go to wariacje wyczynia. Wtedy tatus z nim musi uciekac a ja go ganiac, smieje sie do rozpuku
 
reklama
eee nie taki pchany ale chyba ta taki jak mówisz jeszcze za wcześnie gereralnie nie wiem czy on sie na tym utrzyma Kuba ma taki motor w spadku dostał po moim chrześniaku nowiutki bo ten sie nim nie bawił i nie jeździł
myślałam o jakimś koniku na biegunach ale chyba sie nie utrzyma w siodle heheh
 
Do góry