reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

bawimy się...robimy razem:)

reklama
kate chyba najpierw powinnas sie upewnic czy taki temat nie byl poruszany zanim napiszesz nowy watek.
zapraszamy na glowny
 
witaj
mysle ze to jest konkretny temat, ktory nie pasuje do glownego, no a jak pewnie sama wiesz szukac teraz odpowiedzi w tysiacach stron(starczy wejsc na glowny,latwo sie pogubic) to troszke szkoda czasu, jak ktos bedzie chcial to napisze swoje pomysly(mam nadzieje) i napewno pomoze wielu zabieganym mamom :) pozdrowienia
 
jednak wydaje mi sie ze jak decydujesz sie napisac cos u "grudniowych 2007" to zanim zaczniesz zakladac nowe watki powinnas sie chociaz przywitac ??
 
no widze ze jest tu super przyjazna atmosfera,az milo pisac,heh chce po prostu zalozyc nowy watek, podzielic sie informacjami, skokretyzowac je w jednym watku, nie wiem w czym jest problem, moglybyscie chociaz napisac o swoich pomyslach tak na luzie a nie podchodzic do mnie z dystansem i pouczac ze jest watek glowny... a wogole jestem juz tu dlugo zarejestrowana, nie jestem tu pierwszy raz, a nawet gdyby...
 
no to szkoda ze wczesniej sie nie odezwalas, np nie powiedzialas jak sie nazywasz itd jakos tak bardziej przyjaznie i na luzie...
 
katte nie na tym rzecz polega żeby na dział grudniowy zaśmiecać tysiącami nowych wątków!! Wpadasz ani czesc ani nic i na dzień dobry robisz "zamieszanie" My staramy się nie otwierać nowych wątków bez potrzeby, bo tak na upartego do każdego pytania można wątek nowy otworzyć!!!
Myśle że wypadało by najpierw wpaść do nas na główny, przywitać się itp i zwyczajnie zapytac czy rozmawiałyśmy już na taki temat?!
A wątek zabawowy bedzie jak na mój gust watkiem dośc krótkim bo ileż tych zabaw wymyślić można, w związku z tym takich wątków nie zaczynamy bo takie tematy poruszamy poprostu na głównym.
To tyle.
Jeśli dziewczyny będą mojego zdania, to niestety ale usune te nowe wątki, tak jak usuwam stare niepotrzebne, bo raczej wolimy mieć tu porządek a nie tysiąc nowych tematów i bez sensu:dry:
Tak samo wątek że chcesz mieć drugie dizecko.... no to to juz troszke przesada, o tym gadamy na każdym innym watku, ale żeby otwierać nowy?? To jak tak mamy rozumować jak Ty to jutro powstaną wątki typu: "czy was też dziś boli głowa jak mnie?" itp itd masakra

Edit
A tak sie zastanawiam, czy jesteś wogóle grudniówką 2007?????
 
Ostatnia edycja:
Ale jakto nie napisalam "witam" to co mam jeszcze napisac? jestem juz tu zarejestrowana jakis czas, ale nawet gdybym nie byla to co nie moge zadac pytania, ktory mnie interesuje? przeciez wlasnie na tym polega forum! ale mniejsza z tym mam nadzieje ze ktos sie podzieli ze mna pomyslami bo naprawde tylko na tym mi zalezy jak zainteresowac mojego malego diabelka Szymonka :) pozdrowienia :)
 
Katte na głównym jest jak najbardziej przyjemna atmosfera :-) Po prostu nie lubimy jak ktoś kogo nie znamy wchodzi na grudniówki i ni stąd ni zowąd zakłada nowe tematy powodując tym zamieszanie na forum. Poza tym pełno już było tutaj tzw. trolli, którzy podawali się za kogoś innego niż w rzeczywistości są. Zapraszamy na główny, przedstaw nam się, a na pewno się przekonasz, że nie jesteśmy jędzami i nie gryziemy, po prostu lubimy pewne zasady.
 
reklama
witam,
tak wiec mysle ze nie ma sensu, w sumie nie pomyslalam by si eprzywitac bo juz kiedys zaczynalam jeden watek, no ale tak wogole jestem mama 15miesiecznego Szymonka i jeszcze do tego mieszkam za granica i nie mam z kim gadac o problemach i takie tam(nie wierze ze zadna z was nie czula by sie odepchnieta taka reakcja jak teraz), nie wiem jak wam ale on mi caly czas wypelnia i raczej nie mam czasu by czytac tysiace wiadomosci co naprawde czasami sa od rzeczy, taka glupia rzecz a odrazu jaka bulwersja(a ja naprade nie jestem konfliktowa!!!), starczylo odpowiedziec , napewno by mniej zajelo miejsca niz teraz i nie byloby problemu, no ale juz, nastepnym razem jak mi maly pozwoli sprobuje najpier troche poczytac, a tak na marginesie to chociaz prosze o odpowiedz na watku glownym
pozdrowienia :)
 
Do góry