reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

poznajmy się!

Witaj Kasienkajojojo . Fajnie że postanowiłaś do nas dołączyc. :-)

Moja Julia dostała najpierw marcheweczkę ze słoika (moim zdaniem bardzo dobra smakowo jest Bobovita, bo gerbera jest gorzkawa), potem jabłuszko też Bobovity, no i soczek jabłuszkowy Bobo Fruit (ma łagodny smak) z tym że soczek rozcieńczam pół na pół z wodą. :tak:

Dodatkowo raz czasem dwa razy dziennie dodaję kleik ryżowy do mleczka. Zresztą zajrzyj na wątek ,,nowości w brzuszkach naszych maluszków,, tam będziesz miała większe rozeznanie.... :-D:-D:-D
 
reklama
Dzięki wielkie ;-)

Jestem tu pierwszy raz i muszę się ogarnąć w tych wątkach.... właściwie to we wszystkim, ale mam nadzieję, że pójdzie mi szybko ;-))))))))))))))

ja właśnie ostatnio próbowałam dać Majce marchewkę Gerbera i ..... wylądowała nam większość na spodniach..... i jak to się stało????
Mina generalnie zdziwiona, ale widziałam, że posmakowało.
Zaczęłam od 2 łyżeczek (|przynajmniej tak mi sie wydawało, bo ile z tego wpadło do brzuszka to nie wiem.... hahahha).
Małżon wczoraj pojechał po inne smakowite cuda ...... no i zobaczę co będzie dzisiaj. Dam soczek jabłkowy ;-)))))

Z tym jedzeniem to się właśnie zastanawiałam, bo wszelkie info na necie to zaczyna się po 4 miesiącu ;-))))).
 
witajcie! jestesmy również nowym zespołem Ela lat 25,Tomek lat27 i Oliwka która ma 3miesiace i 20 dni pozdrowionka dla wszystkich mamusiek z BB:-)
 
czesc dziewczyny ; ) jestem Diana 20l i mam najcudowniejszy skarb Nele obecnie 6mcy i 16 dni :D wiec urodziła sie w grudniu 2007 a dokładnie 12 : ) choc miała być wczesniej bo 9 ;p pozdrawiam wszystkie mamusie i ich dzidziusie :-):happy2:
 
reklama
Do góry