reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

bawimy się...robimy razem:)

reklama
oo JA na pewno nie :))

hehe stefcia no kto jak kto, ale Ty to na 100% nie:evil:

katte nie no dobra, troche chyba sie zabardzo zbulwersowałyśmy, ale to dlatego że jest tak jak pisze Kacha. I jędzami też nie jesteśmy, poprostu lubimy porządek;-)
Ten temat zostawiam, ale ten drugi usunę, bo tamten jest naprawde tematem do omówienia na głównym podaczas jednego wieczoru... oki?
 
przeciez i tak nic ode mnie nie zalezy, tak wiec rob co chcesz... widze ze jestem zmuszona poszukac na innych forach, bo tak strasznie odpowiedziec na ten temat :( to jest takie dziwne bo jestem taka sama mama jak wy i tylko chcialam porady, myslalalm ze to beda optymistyczne tematy, ze pogadamy o fajnych pomyslach ale widze ze nie sa... No i jak bym wiedziala ze jestescie takie podrazliwione ze wam witaj dziewczyny nie wystarcza to bym napisala wiecej, ale to nie mialo byc sarkastyczne, naprawde, ja po prostu mam teraz wiecej czasu i chcialam sobie pogadac...
 
kurcza kate no niewiem co Ci napisać... moja mała w ciągu dnia sie sama bawi, wiec niewiem co mogła bym Ci napisać... a no nie, jest jedna rzecz którą robie aby sdpokojnie na kąpie posiedziec w ciągu dnia: puszczam małej teledyski dziecięce typu Bebe Lilly, Gummy Bear, Króliczek Titou itp, a wtedy ona jak zaczarowana, najpierw tańczy a potem siedzi i ogląda:tak:
a jak jej sie znudi i ja np już obiad robie, to daje jej do zabawy rzeczy które zabawkami nie są... czyli np jakieś miski plastikowe z kuchni, kubeczki itp to jest dla niej coś nowego więc na chwile sie zajmie.
Ale zabaw jakichś to nie znam, poprostu szukam, co moje dziecko zainteresuje w danej chwili, uda sie to wiem na przyszłość że to akurat działą, ale są momenty że ona juz nie chce i stoi mi przy nogach, a wtedy nic juz nie pomaga, tzreba ponosić, poprzytulać i pobawić sie wspólnie
 
Ostatnia edycja:
Katte, ale nie bulwersuj się, chętnie pogadamy na głównym :tak: Doskonale rozumiem co odczuwasz, bo też przebywam za granicą, też cały swój czas spędzam z dzieckiem (które nota bene do aniołków nie należy i o tej porze w najlepsze nawija zamiast spać), ale od tego mamy główny, żeby tam się powymieniać doświadczeniami. Na wątku zabawkowym jest troszkę propozycji zabawek, za którymi dzieciaki przepadają bardziej bądź troszkę mniej, poza tym z tego co pamiętam był już utworzony wątek o pomysłach na zabawy dla dzieci.
Na forum każdy może pisać, bo jest to forum publiczne, niemniej jednak jak wszędzie panują tu określone zasady, a jedną z nich jest sprawdzenie, czy dany temat już jest.
Na głównym piszemy o wszystkim i o niczym, można powiedzieć, że jest to nasz taki złożony blog :rofl2: Tam najczęściej sobie nawzajem doradzamy, ewentualnie naprowadzamy na odpowiedni wątek, chociaż zdarzają nam się często off-topy ;-)
Skocz na główny, poczytaj sobie, że naprawdę nie takie z nas hetery :tak:

EDIT: Ataata u nas też Bebe Lilly na topie :-) Wtedy nic Młodego nie interesuje, odpalam mu Głupotki i jest istne szaleństwo :-D:-D:-D
 
reklama
Do góry