reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

bawimy się...robimy razem:)

Kurczaki, w Picassie można sobie zmienić ustawienie filmiku, bo ja też kilka nagrałam bokiem ;-) Sporo mam też fajnych filmików w telefonie ale coś mi w kompie blokuje format 3gp i nie mogę ich do avi skonwertować :baffled:
 
reklama
ho ho ale jazda
no dziewczyny to taka inna strona waszego oblicza:-D:-D
tak czy inacz\ej katte witaj i zapraszamy na watek główny i sie nie stresuj jeżeli z nami zostaniesz za jakis czas im to wypomnisz hehheeh:-):-)

hhehe ja udaje dobrego policjanta:-):-)
 
https://www.babyboom.pl/forum/dzieci-urodzone-w-grudniu-2007-f153/bawimy-sie-16523/
nie trzeba dużo szukać to temat z dołu pierwszej strony. ;-)

No Jula też dużo sama się bawi, uwielbia te teledyski co Daria Agatki i Teletubisie ;-)książeczki, itd.
Poza tym, ganiamy się po mieszkanku, a ku-ku i inne zabawy.

No i przestałam dawć przedmioty które nie są zabawkami ;-)bo już był etap że wszystko chciała i koniec. Ma tyle zabawek że jest się czym bawić.

No i u nas ulubioną zabawką teraz jest żyrafka z klockami Fisher Price`a ;-)
 
lomatko dziewczyny nie znalam Was z tej strony :szok::szok:, tzn spodziewalam :-p:-p:-p:-D:-D ale...

Katte nie zlosc sie na dziewczyny, bo jak pisala Kacha mialasmy tu rozne przypadki dziwnych ludzi. Poza tym watek dzieci z grudnia jest zarezerwowany dla takich maluchow my tu jestesmy jak rodzina a ogolne pytania mozna zadawac na innych watkach.
Ale jak Twoj synek jest tez z grugnia to chodz na glowny tak gadamy o wszsytkim i napewno nikt Cie nie zlekcewazy i odpowie na nurtujace sie pytania.

Poza tym mamy juz watek zabawki, zabaweczki i bawimy sie wiec polecam lekture tych watkow.

Jesli chodzi o nas to Kuba jak sie nie bawi zabawkami to otwiera i zamyka szafki w kuchni, wywala z jednej szuflady rzeczy (z jednej moze bo tam lyzki drewniane i metalowe to mu pozwalam), oglada bajki albo przeglada gazete ;-):-D, tzn lubi przekrecac kartki w gazetach i je oglada.
Ze mna lubi tez ogladac rozne rzeczy, pcha sie na kolana i kaze mi ogladac, albo budowac ze mna wierze z klockow, ewentualnie oglada teledyski w kompie siedzac u taty na kolanach.
 
Hej,
Katte24 nic się nie martw dziewczyny tutaj pilnują czy jest porządek, ja też się zdziwiłam jak dostałam wiadomość, że usuwają cośtam bo zaśmiecam...nie zabrzmiało to miło, ale w sumie rzeczywiście jak zrobi się bałagan, to nie ma jak się odnaleźć. I tak się gubię:-D Każdy jest inny i jedne robią chwilowo za jędze, ale nie są złe..chyba:-) Rozumiem, że zrobiłaś to sporadycznie, tak więc.. Mój Marcelek jest też takim dzieckiem, które niestety nie potrafi sam się bawić i zazwyczaj razem bawimy się wszystkim klockami, książeczkami, jak ganiamy się po domu to aż piszczy z radości...to zawsze działa, a jak chcę coś ugotować i akurat mały nie śpi to robi w miarę możliwości wszystko ze mną. Np obrane ziemniaki przekłada sobie do miseczek. Wszystko trwa dwa razy dłużej i muszę potem posprzątać ale przynajmniej mogę coś zrobić:-D:-DPozdrawiam i witam na bb
Edit ach jeszcze jest dobranocny ogród i spinacze. I jeszcze uwielbia jak z D. bujamy go w kocu
 
katte

po 1. witaj! z którego grudnia jest twój synek?
po 2. na dziewczyny się nie gniewaj! to strażniczki porządku :tak: wstały lewą nogą wyjątkowo ;-) też tak czasami masz prawda? ;-)
po 3. ja mam ten sam problem :sorry2: młoda nie zajmie się niczym dłużej niż 5 minut.
z repertuaru mogę wymienić:
- patrzenie przez okno i opowiadanie, szukanie ptaszków, piesków, nauka odgłosów itp.
- oglądanie i czytanie książeczek
- budowanie z klocków drewnianych
- skakanie i łażenie po kanapie wśród poduch
- jeżdżenie po domu w rowerku :baffled: tzn. ja ją prowadzę...
- manipulacja przy stoliku edukacyjnym
- ence pence w której ręce
- a kuku
- szukanie schowanych przedmiotów
- piosenki i pokazywanie, naśladowanie
- buszowanie w kuchni

jak mi się coś przypomni to dopiszę ;-)

a tak na marginesie: ataata można ten wątek połączyć z tym, który wkleiła paula :tak:
 
reklama
Do góry