reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bazarek lipcówek

  • Starter tematu użytkownik 902
  • Rozpoczęty
reklama
a Nilewe pytalam juz kiedys ale nei widzialm odp,jak wypada rozmiarowka z nexta tych pajacow,czy tak rzeczywiscie 3-6m-cy ?bo nie chce zeby byly mniejsze bo małych mam sporo.czy to jest bawełna?

przepraszam najmocniej, ogarnal mnie szal sprzatania i nie zagladalam do komputera.

juz mierze i pisze

od szyji do kroku jest 44cm, a całościowo 64cm także tu już nie pomogę czy to bardziej na 3 czy na 6 miesięcy (napisane jest 8kg) Generalnie na pierwsze wrażenie duże się wydają a skład: 100% bawełna. Bardzo delikatne w dotyku, naprawdę dla mnie osobiście świetna jakość. Mam jeszcze jeden kompet tylko inny wzór, ale zostawiam dla siebie.
 
Mam do sprzedania dwa kocyki robione na drutach przez moją mamę, włóczka to miękka anilana specjalna dla dzieci. Kocyki mają po ok 80x80 cm. Za komplet 50 zł, za sztukę połowę ceny :)

DSC_9420.jpg
 

Załączniki

  • DSC_9420.jpg
    DSC_9420.jpg
    21,8 KB · Wyświetleń: 97
Elifit, może z 5 zł + wysyłka

No i mogę dorzucić kapelusik ten ze zdjęcia

Mam też nową czapeczkę-chusteczkę nową Broel z metką jeszcze,musiałbym tylko rozmiar sprawdzić

Sprawdziłam rozmiar czapeczki, 45 jest na metce, nie pamiętam na ile to wypada.
Bawełniana czapeczka a na wierzchu kawałek a'la chusteczka , wiązana, różowa.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ok dopiero teraz doczytałam bazarkowy wątek.
Jak tylko dzieć pójdzie spać zrobię zdjęcie

Mam zdjeciaP1030144.jpgP1030145.jpgP1030148.jpg

Musisz tylko sprawdzić ten obwód, 45 cm, my z jakiegoś powodu nie założyłyśmy. Ale moja bardzo słabo rosła na poczatku
 

Załączniki

  • P1030144.jpg
    P1030144.jpg
    17,4 KB · Wyświetleń: 105
  • P1030145.jpg
    P1030145.jpg
    17,2 KB · Wyświetleń: 88
  • P1030148.jpg
    P1030148.jpg
    26,2 KB · Wyświetleń: 84
Ostatnia edycja:
Do góry