reklama

Bebilon? Bebiko? Enfamil? NAN?

Temat na forum 'Jedzeniowe ABC' rozpoczęty przez MAX1, 3 Listopad 2011.

1. MAX1

MAX1 Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Proszę o opinie na temat ww. 4 czołowych mlek. Zastanawiam się czy mozna jednoznacznie okreslic jedno które wyróżnia sie jakością. Najlepiej jakby wypowiedzieli sie przedstawiciele i wymienili czym różnią sie mleka.

2. ZwariowanaSol

ZwariowanaSol Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Max - ile osób tyle opinii.
    mleka wszystkie różnią się:
    1. smakiem
    2. składem i proporcjami witamin i minerałów
    3. dodatkami np jedne mają omega 3 inne probiotyki lub prebiotyki
    4. gęstością
    5. producentem i ceną

Nie wiem jaki jest zamysł twojego pytania - czy szukasz mleka dla swojego dziecka, czy chcesz opinii potrzebnych do pracy czy co innego. Mleko zawsze się dobiera do potrzeb i upodobań dziecka.
    Moja starsza córka wychowywała się na mleku NAN i było wszystko ok i polecam to mleko bo jest i smaczne i syte i mojej córce odpowiadał. Za to młodsza woli mleko Hipp - Nan-em pluła, bebilon też jej nie pasował a to szamie aż patrzeć miło. Przesypia mi na nim całą noc znaczy się syte - ale jest bardzo geste więc nic dziwnego. Chociaż w smaku... cóż ja bym go nie piła z przyjemnością.
    Nie da się jednoznacznie określić które jest najlepsze bo każde dziecko jest inne, dla niektórych rodziców liczy się też cena mleka. Najlepsze mleko to to które pasuje danemu maluchowi i jego rodzicom - dziecko się po nim dobrze czuje, smakuje mu i jest po nim syte.

3. reklama
  4. kreatorka

kreatorka Mama Niny i Blanki :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Moja córka pluła zarówno mlekiem NAn jak i Bebilon. A zasmakowało jej bebiko które pije do tej pory. Czym sie różnią nie wiem, pewnie składem i smakiem, ale to nie nam oceniać. Tylko tym co mleczko piją :-D a tam o opinie cieżko ;-)

5. kamii150

kamii150 Gość

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    moja tak samo wymyślałąm dawałam jej jakieś humany nan i bebilon a raz pomyśłam ,że spróbuje bebiko i co ?- najlepsze!! córa je uwielbia , nie rzuca butlą i najważniejsze-śpi do rana :)
    wiec ja polecam bebiko - najtańsze i jak dla nas najlepsze !!;-)

6. Pauluś89

Pauluś89 Grudzień 2009

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Wypróbowaliśmy kilka mlek. Po NANie miał straszne zatwardzenia, Bebilon mu nie smakował za to strzałem w dziesiątkę było Bebiko. Gerber mimo, że mu smakował to za mało sycący jest

7. Marihuanna

Marihuanna Zaangażowana w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    sama pochodzę z Ukrainy , jak mały skończył pól roku byliśmy w gościach i zabrakło bebiko które pil ale chyba nie bardzo mu smakowało bo jak spróbował "malutke" ukraińską to musiałam jeździć tam do aptek albo zamawiać przez znajomych.
    A co do różnic to dla mam ważny skład a dla dzieci smak to chyba cala filozofia :)

8. agoosiaaa21

agoosiaaa21 Mama Kacperka i Oli :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Pierwszy synek był na bebilonie. Bebiko mógł pić, pić i pić i wiecznie był głodny, po Nan bolał go brzuszek, enfamil nie dawałam.
    Córeczka w szpitalu ze względu na to, że leżałyśmy na dwóch innych oddziałach była karmiona butelką i dostawała enfamil, nie było żadnego problemu, ale teraz jest tylko na piersi.

9. roseann

roseann Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witam
    Mam prośbę do Mam, które mają w domu NAN albo Enfamil: czy któreś z nich nie ma w składzie tauryny?

10. reklama
  11. Magdzik20

Magdzik20 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    u nas też najbardziej podpasowało bebiko :-) po Nanie i Bebilonie młody ale miał zatwardzenia albo ulewał

12. MAX1

MAX1 Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Szukam najlepszego mleka dla dziecka. Co do tego zeby sugerować się tylko tym czy smakuje dziecku to byłbym ostrożny. Mam doświadczenie na karmieniu psa. Mianowicie najbardziej smakowało mu tanie jedzenie - dlaczego?? dlatego ze miało najwięcej dodatków i wzmacniaczy smakowych a skład był masakryczny. Obawiam się ze mlekiem moze byc podobnie. Dlatego zadałem pytanie z myślą o dyskusji na temat składu.

Poleć forum