reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

becikowe

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
U nas pesel też był nie potrzebny, dzisiaj mąż złozył wniosek i do końca maja pieniążki mają wpłynąć na konto
 
reklama
lidijka to sami musieliście meldować dzidzie ??? mi w USC powiedzieli, że sami meldują...
 
kosmi pisze:
lidijka to sami musieliście meldować dzidzie ??? mi w USC powiedzieli, że sami meldują...

Jo jo sami meldowaliśmy, szpital przesłał dokumenty do USC, ale Michu musiał pojechać i nadac imiona i nazwisko i uzyskać akt urodzenia, z którym trzeba wszędzie chodzić jezeli załatwiamy sprawy związane z Synkiem Ocipinkiem:)
 
Lidijka, a w USC nie powiedzieli, że wyślą info? Bo co innego poinformować Wspólnotę mieszkaniową czy inne.
 
u nas tak jak u lidijki - maz byl w czwartek w usc nadac imiona i uzyskac akt urodzenia - we swspolnocie sami musimy zglosic nowego czlonka rodziny :)
 
No widać, ze jeden kraj, jedno województwo a tyle różnic urzędowych. W Tczewie jest jak napisłam, do Spółdzielni Mieszkaniowej (bo do takiej należymy) też musimy zgłaszac sami. Nie ma, ze boli. Michu pozałatwial wszystko dzielnie, tylko w PZU (ubezpieczenie na Życie) robili grymasy, ze żona sama nie przyszła zgłosić zdarzenia i pobrać pinki. Toć jak bym mogła, to bym poszła.

 
U mnie chcieli tylko mój dowód. Jutro idziemy po odbiór, więc będzie przypływ gotówki, szkoda tylko, że pójdzie na opłacenie mojej szkoły na szczęście po raz ostatni juz.
 
Dzięki Dori za szybciutką odpowiedź.
Z tego co mi moja kleżanka powiedziała dziś jak do niej zadzwoniłam.To potrzebne u nas sa takie dokumęty wypis ze szpitala dowód osobisty i akt urodzenia.
 
reklama
no właśnie ja myślałam że akt będa chcieli ale jakoś nie prosili. Jutro idę po decyzję i kasę to na wszelki wypadek wezmę jakby im się odwidziało.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry