reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Czy twoj dwulatek nie mówi? Wmawiali ci, że z wad wymowy można wyrosnąć? Logopeda to pani od literki R? Rozmawiamy o mitach logopedycznych. Obejrzyj wywiad, nawet jeśli jesteś mamą niemowlaka

A czy wiesz, co jest przeciwwskazaniem do szczepienia? Kto powinien zgłosić NOP i czy katarek niesie ze sobą ryzyko?Pediatra rozwieje twoje wątpliwości? Zobacz!

reklama

Becikowe ....

xmamuska

Mamusia Sandruni i Julci
Miasto
Legnica
Rozwiązania
0
Postanowiłam założyć nowy wątek na temat becikowego, gdzie będziemy mogły dzielić się najnowszymi wieściami na ten temat :tak::-)

Odrazu wklejam link do strony gdzie są do ściągnięcia wnioski o becikowe, najnowsze niusy , historia becikowego i wiele innych ciekawych rzeczy na ten temat...:-)

Życzę miłej lektury :-)

www.matir.ovh.org/becikowe/index.php?becikowe=hist]Becikowe

reklama

aph

Mamy styczniowe 2007 Mama Roberta 24.12.06
Miasto
Zabrze, Poland
Rozwiązania
0
No zaczelam to czytac, ale strasznie tego duzo, potem do tego siade.

xmamuska

Mamusia Sandruni i Julci
Miasto
Legnica
Rozwiązania
0
aph no troszkę tego jest ale warto, bo pisze tam dużo ciekawych rzecz :tak::-) Ja też jeszcze nie przeczytałam wszystkiego ale doczytałam że BECIKOWE ZOSTAJE:-):-):-):-):-):-):-):-)

xmamuska

Mamusia Sandruni i Julci
Miasto
Legnica
Rozwiązania
0
:laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:hehe Tynka ja też rozważałam takie wyjście :-D:-D:-D:-D:-D ;-);-);-);-):-):-):-)

T

tynka

Gość
Jak Emilka sie urodzila to byly takie problemyz tym becikowym:baffled: nikt nie wiedzial jakie dokumenty trzeba zlozycile sie bedzie czekac...ciagle zcegos brakowalo.....oj mowie wam.....teraz to juz czlowiek madrzejszy:-)

xmamuska

Mamusia Sandruni i Julci
Miasto
Legnica
Rozwiązania
0
Ja jak urodziłam Sandrunie to wogule byłam w szoku jak poszłam załatwiać rodzinne i dostałam dodatek z okazji urodzenia się dziecka w wysokości 500 zł :szok: nawet nie wiedziałam że coś takiego jest:tak: Bo becikowego wtedy jeszcze nie było a nawet chyba nie wiedzieli że coś takiego będzie:no::eek:

Skakanka

Mamy styczniowe 2007 Mama wyrodna;-)
Rozwiązania
0
A ja to jestem prawie przekonana,że urodzę w grudniu:-ptak 20go mogę rodzić i 24 być w domu:tak::tak::tak:

Lorien

Potrójna Mama :-)
Miasto
Kęty
Rozwiązania
0
No to teraz ja też spowrotem wracam do terminu na styczeń, nie będę się wcześniej wysilać :-)

reklama

karola2007

Mamy styczniowe 2007 majowe mamy'08
Rozwiązania
0
No to ja jestem z toba Skakanka:-) tez stawiam na 20 grudnia;-) ale co bedzie to bedzie:-p

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry