reklama

Becikowe ....

Temat na forum 'Dzieci urodzone w styczniu 2007' rozpoczęty przez xmamuska, 24 Listopad 2006.

1. xmamuska

xmamuska Mamusia Sandruni i Julci

Postanowiłam założyć nowy wątek na temat becikowego, gdzie będziemy mogły dzielić się najnowszymi wieściami na ten temat :tak::-)

Odrazu wklejam link do strony gdzie są do ściągnięcia wnioski o becikowe, najnowsze niusy , historia becikowego i wiele innych ciekawych rzeczy na ten temat...:-)

Życzę miłej lektury :-)

www.matir.ovh.org/becikowe/index.php?becikowe=hist]Becikowe

2. aph

aph Mamy styczniowe 2007 Mama Roberta 24.12.06

No zaczelam to czytac, ale strasznie tego duzo, potem do tego siade.

3. reklama
  4. xmamuska

aph no troszkę tego jest ale warto, bo pisze tam dużo ciekawych rzecz :tak::-) Ja też jeszcze nie przeczytałam wszystkiego ale doczytałam że BECIKOWE ZOSTAJE:-):-):-):-):-):-):-):-)

5. tynka

tynka Gość

TO dobrze bo juz zamierzałam rodzic w grudniu;-) :-D

6. xmamuska

:laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:hehe Tynka ja też rozważałam takie wyjście :-D:-D:-D:-D:-D ;-);-);-);-):-):-):-)

7. tynka

tynka Gość

Jak Emilka sie urodzila to byly takie problemyz tym becikowym:baffled: nikt nie wiedzial jakie dokumenty trzeba zlozycile sie bedzie czekac...ciagle zcegos brakowalo.....oj mowie wam.....teraz to juz czlowiek madrzejszy:-)

8. xmamuska

Ja jak urodziłam Sandrunie to wogule byłam w szoku jak poszłam załatwiać rodzinne i dostałam dodatek z okazji urodzenia się dziecka w wysokości 500 zł :szok: nawet nie wiedziałam że coś takiego jest:tak: Bo becikowego wtedy jeszcze nie było a nawet chyba nie wiedzieli że coś takiego będzie:no::eek:

9. Skakanka

Skakanka Mamy styczniowe 2007 Mama wyrodna;-)

A ja to jestem prawie przekonana,że urodzę w grudniu:-ptak 20go mogę rodzić i 24 być w domu:tak::tak::tak:

10. reklama
  11. Lorien

Lorien Potrójna Mama :-)

No to teraz ja też spowrotem wracam do terminu na styczeń, nie będę się wcześniej wysilać :-)

12. karola2007

karola2007 Mamy styczniowe 2007 majowe mamy'08

No to ja jestem z toba Skakanka:-) tez stawiam na 20 grudnia;-) ale co bedzie to bedzie:-p

Poleć forum