reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bedę mamą w 2016 roku!

Dzień dobry ....

Jugo mówisz ze miałam dużo szczęścia. ... no w sumie tak,bo szybko trafiłam .... a objawy jakie opisują w necie wogole były dalekie od tych jakie ja miałam, także każdy organizm inny .. i choć cp uważa się za zagrożenie życia z uwagi na krwawienie wewnętrzne to szybko zrobili co trzeba i tylko na cieli pękniety jajowod .. pomijam fakt ze nie wszystko usuneli i trafiłam ponownie do szpitala gdzie podawano mi chemię .... w każdym razie już po ... lekarze pozwolili działać kiedy bthcg spadnie coby nie zaburzylo ewentualnego kolejnego wyniku ... bo jak tylko teraz test wyjdzie pozytywnie to odrazu będę pod scisla kontrola .. niestety nie ma lekarstwa na cp wiec trzeba liczyć na odrobinę szczęścia .. w każdym razie biorę dużo witamin coby uzupełnić .... fembion,witaminy z grupy B ,witiesiolek .... zobaczymy .... teraz trafiony cykl był chyba dzięki wieskowi bo śluz idealny no i się udało ....

Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Anula to straszne co przeszlas
Julia doczekamy sie naszego malego cudu tyle przeszkod pokonujemy kazdego dnia wiec kiedys los usmiechnie sie i do nas
Jugus powodzenia z clo ja mialam fatalne skutki oby tobie pomogl
 
Hejo,

luska: jak to fatalne skutki? Co się działo po clo u ciebie? Ja już kiedyś brałam przez 4 cykle, a potem miałam dłuższą przerwę kilkumiesięczną i teraz wracam do clo.

anula: najważniejsze, że wszystko się dobrze skończyło. Wiesz, to też mogło być tak, że nie chcieli ruszać tego jajowodu za bardzo i dlatego wszystkiego nie wyczyścili :/ ? Wiedzieli, że leki dadzą i tyle. Nie wiem, może się mylę. Grunt, że startujesz znowu i masz 2 jajowody :) A jak twoje dziecię? Cieszy się pewnie ze śniegu? :) A piesio twój lubi śnieg? Ciągle widzę jak psiaki hasają w hałdach śniegu i zawsze mi się śmiać chce :D Takie psie zające :D

julia: jak tam córcia? Na sankach byłyście? Teraz pogoda idealna dla dzieciaków :D

U mnie dzisiaj zimno, że hej. Dobrze, że słońce było w trakcie dnia, bo inaczej to szło zamarznąć. Pościel sobie wymroziłam na balkonie i dzisiaj będzie dobry sen. A jutro w planach spacer i relaks, żeby się nie przemęczać w niedzielę :D Widać, że ferie się zaczęły. A co tam u was w weekend?
 
Hejo,

luska: jak to fatalne skutki? Co się działo po clo u ciebie? Ja już kiedyś brałam przez 4 cykle, a potem miałam dłuższą przerwę kilkumiesięczną i teraz wracam do clo.

anula: najważniejsze, że wszystko się dobrze skończyło. Wiesz, to też mogło być tak, że nie chcieli ruszać tego jajowodu za bardzo i dlatego wszystkiego nie wyczyścili :/ ? Wiedzieli, że leki dadzą i tyle. Nie wiem, może się mylę. Grunt, że startujesz znowu i masz 2 jajowody :) A jak twoje dziecię? Cieszy się pewnie ze śniegu? :) A piesio twój lubi śnieg? Ciągle widzę jak psiaki hasają w hałdach śniegu i zawsze mi się śmiać chce :D Takie psie zające :D

julia: jak tam córcia? Na sankach byłyście? Teraz pogoda idealna dla dzieciaków :D

U mnie dzisiaj zimno, że hej. Dobrze, że słońce było w trakcie dnia, bo inaczej to szło zamarznąć. Pościel sobie wymroziłam na balkonie i dzisiaj będzie dobry sen. A jutro w planach spacer i relaks, żeby się nie przemęczać w niedzielę :D Widać, że ferie się zaczęły. A co tam u was w weekend?
hej padlo mi forum mobilne wiec nadrobie was jak wroci mi wiec sie nie martwcie ps jugus robilo mi sie slabo duszno zimno mialam mdlosci a reakcja na pecherzyki taka sobie.
 
reklama
Jugoslawa corka zdrowa;) a co do sanek to dopiero snieg spadl wieczorem wiec jutro jak juz skorzysta;)
Zazdroszcze ze masz jutro wolne bo ja juz do pracy ide:/

Wlasnie brat odjechal pogralismy sobie w pokera hehe:) to moj pierwszy raz!

Luska powiem ci ze Clo pare lat temu na mnie dzialalo super! Ze nawet mialam hiperstymulacje:/ a teraz jak bralam to skutki takie sobie:/
Mi tez pada co jakis czas mobilna wersja ale po jakims czasie zaczyna z powrotem dzialac
 
Do góry