reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bedę mamą w 2016 roku!

tynka: witaj :) Powodzenia Niech ten rok będzie dobry dla zdrowych ciąż i dzieci :) I powodzenia u ginekologa. Który będziesz miała dzień cyklu? Może od razu zobaczy czy pęcherzyki rosną. Mam nadzieje, że trafi się jakiś co się będzie znał na rzeczy i będzie chciał pomóc. &&&

anula: oj bolą takie wizyty bolą :( U mnie to właśnie im młodsze dziecko tym gorzej :( Jakoś mi się wtedy załącza jakiś smutek :/ No ale...

lux: mam podobne nastawienie :) Ciekawe na jak długo mi wystarczy :D Kwiecień już tuż tuż :)

julia: ja właśnie za okno spojrzałam a tam +4 :| Śnieg znika...
 
reklama
tynka: witaj :) Powodzenia Niech ten rok będzie dobry dla zdrowych ciąż i dzieci :) I powodzenia u ginekologa. Który będziesz miała dzień cyklu? Może od razu zobaczy czy pęcherzyki rosną. Mam nadzieje, że trafi się jakiś co się będzie znał na rzeczy i będzie chciał pomóc. &&&

anula: oj bolą takie wizyty bolą :( U mnie to właśnie im młodsze dziecko tym gorzej :( Jakoś mi się wtedy załącza jakiś smutek :/ No ale...

lux: mam podobne nastawienie :) Ciekawe na jak długo mi wystarczy :D Kwiecień już tuż tuż :)

julia: ja właśnie za okno spojrzałam a tam +4 :| Śnieg znika...
u nas tez snieg znika i cale szczescie, na drodze bedzie bezpieczniej a ja mam daleko do pracy i wole miec droge bez sniegu
 
Anula jutro mój 12 dzień cyklu mam nadzieje ze juz się ładny pęcherzyk hoduje. Ja biorę wiesiołek, wit D, vitaminer prenatal, inofem, kwas foliowy i b-complex. Maz bierze salfazin po 3 tabl dziennie. To będzie nasze pierwsze dziecko.
Robilam TSH wynik 2,14 i w 2 dniu cyklu FSH, LH, estradiol i testosteron. Wyniki w normie stosunek LH do FSH 1,05. Tydzień po owu zrobię prolaktyne, progesteron, ft3 i ft4.
Mojego męża na badania jeszcze mi się zaciągnąć nie udalo niestety.

U mnie tez juz coraz cieplej:-)
 
Tynka eee zestaw super,wyniki spoczko .... nooo jutro trzymam kciuki za ładne pęcherzyki ! :)

Jula głową do góry kto da rade jak nie my ?

Jugosławia racja,ścisnelo mnie ba maxa .. aż mój m niedawno pytał bo wczoraj to już chyba wolał nie dążyć tematu.

Ciekawe czy u mnie teraz ovu wystąpi .... jutro się do gina zapisze ....

Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka
 
Moja rok młodsza siostra ma termin porodu na 9 kwietnia. To będzie jej drugie dziecko. Cieszę się z jej szczęścia ale unikam wyjazdów do niej bo serce mi pęka. Nie wyobrazam sobie narazie jak ja siostrzeńca po urodzeniu odwiedze jak ja juz na siostry brzuch patrzeć nie mogę tak mi zal.
Lux przeszlam juz wszystko chyba. Były takie cykle ze miałam pozytywne podejście, potem były takie z totalną olewka bez testów owu i bez witamin, potem takie ze byłam wręcz pewna ze jestem w ciąży a testy ciazowe się mylą, potem takie ze czego bym nie zrobiła to się nie uda i tak mam do dziś. Nie wyobrażam sobie jak można w ogóle zajść w ciążę. Niby młodzi i zdrowi a tu nic. Jak pomyśle ze ludzie się po kilka lat starają to mnie krew zalewa. Ja mam wrażenie ze jak znowu dostane okresu to wyląduje w psychiatryku z depresją.
 
Tynka może porozmawiaj z mężem o badaniu nasienia ....wiem ze faceta przekonać to ciężko bo sama miałam misję .... pierwszy raz to ja wiozlam nasienie do laboratorium w klinice bo on miał opory ale jak wynik wyszedł nie najlepiej to dostał jakby obuchem w głowę i sam w te pędy gnal do androloga a ten przepisal kuracje .....

Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka
 
Anula juz nie jeden raz z nim gadalam o tym. Ale mój maz to ciężki temat najpierw sam proponował ze on chętnie zrobi badanie nasienia a jak teraz go namawiam to się nie chce zgodzić. Powiedział ze jak się przebadam i się okaże ze u mnie jest wszystko dobrze to on wtedy pójdzie na badania ale wczesniej to nie. I taka to z nim gadka. Tyle razy mu mówiła ze nawet jest się okaże ze trzeba działać to ja przecież będę go wspierać i razem damy rade ale on nie i koniec. Na początku był gotowy bo nie zdawał sobie sprawy ze nasze starania tyle będą trwały...on myślał ze skoro wszyscy nasi znajomi nie chcieli a maja dzieci to skoro my chcemy to jeden seks bez zabezpieczenia i będę w ciąży a teraz wie ze to nie takie proste.
 
Faceci to niestety ciężki temat w tej kwestii .... no ale mam nadzieje ze w razie czego się zgodzi bo akurat badania nasienia dają dużo .... ale póki co trzymam kciuki za jutrzejsza wizyte :)

Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka
 
reklama
No ja liczę na to że dotrzyma słowa i skoro ja się odważyłam zacząć szukać pomocy to on też się zepnie i zrobi to jedno jedyne badanie.
Jestem już tak zestresowana ta jutrzejszą wizyta że masakra. Spać nie będę mogła jak nic. I na dodatek od wczoraj tak mnie drapie w gardle i męczy suchy kaszel że mam dość. Śliny przełknąć nie mogę.
 
Do góry