reklama

Będę miała bliźnięta !!!!!!

Temat na forum 'Ciąża, poród, połóg' rozpoczęty przez mamaEmilki2005, 3 Grudzień 2007.

1. mamaEmilki2005

mamaEmilki2005 Justyna,potrójna mama...

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Dziewczyny niedawno wróciłam od mojej gin. To że jestem w ciąży wiedziałam po zrobieniu testu ale dziś po usg powiedziała mi że to będą bliźnięta. Jestem w 4 tyg.ciąży.
    Normalnie jestem w szoku... Z jedną Emilką ledwie dawałam sobie rady a tu dwoje...
    normalnie zryczałam się okropnie. Niby radośc i troska żeby były zdrowe ale tak przyziemne rzeczy jak brak pracy i już jedno dziecko mnie dobiły...

2. Puchatka

Puchatka Majowe mamy'08

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    mamoEmilki trzymam kciuki za to żeby wszystko było dobrze i wierze że dasz mimo wszystko radę bo już kobietami jest tak że dobierają sił niewiadomo skąd i jak jest taka konieczność to jakby im wyrastały dodatkowe ręce :tak::tak:

3. reklama
  4. Fitusia

Fitusia Zaangażowana w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Moze nie będzie to zbyt odkrywcze, ale "zawsze lepiej miec, niz nie miec".

Masz tylko jedną Emilke, a teraz bedziesz miała az trzy serduszka do kochania i te małe tulące się do Ciebie łapki wynagrodzą wszelkie trudy.

Nie bedzie łatwo i nikt Ci nie napisze, że nie bedzie problemow. Jednak jestes kobietą i nikt nie poradzi sobie tak, jak Ty to zrobisz!

Wszystkiego dobrego Mamo Emilki!

Popłakałas. Teraz pora zmierzyc się z przeznaczeniem :)

5. Noel

Noel Kochająca mama

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Gratulecje Mamo Emilki:-):-):-)
    Podwójne szczescie w Twoim brzuszku................oczywiście tez podwójne obowiazki i wydatki, ale warto.

6. Mamusiasynusia

Mamusiasynusia Mama Mateuszka i Oleńki

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Mamo Emilki GRATULUJE!!
    To napewno duże wyzwanie, zwłaszcza jak masz już jedno dziecko, ale pomyśl sobie jaką będziesz mieć radość na starość. Jak cudownie będzie, gdy Twoje dzieci usiądą razem z Tobą przy stole wigilijnym i będziesz wiedziała, że wszystkie trzy serduszka bardzo Cię kochają. Ja zawsze chciłam miec dużą rodzine i mam nadzije, że mi się to uda. Wiesz nawet Ci troszke zazdroszcze, ba ja zawsze marzyłam o bliźniakach. Wiem, że to jest duże obciążenie i napewno finasowo też będzie ciężko, ale pomyśl sobie, że nie ma co się martwić na zapas - jakoś to będzie. Trzymam za Ciebie kciuki i za Twoje maleństwa.

7. dziuba127

dziuba127 mama Martysi i Maleństwa

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    MamoEmilki, naprawdę szczere gratulacje! będziesz miała podwójne szczęście i nie łam się, bo przecież masz wsparcie rodziny, męża, no i Emilkę, która na pewno ucieszy się z rodzeństwa!!

8. wesolutka

wesolutka MAJOWA MAMA 06` Fan(ka)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    To bardzo wczesna ciaza. Czasem zdaza sie, ze jeden zarodek wchlonie drugi i na swiat przychodzi jedno dzieciatko. Nie wiem, do ktorego momentu moze to sie wydarzyc, ale znam jedna mame, ktora tego doswiadczyla.

mamo Emilki zycze Ci duzo sily i wiary, ze bedzie dobrze. Dasz rade, zobaczysz!!!

9. irfinka

irfinka psotnisia

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    ja tez gratuluje poradzisz sobie na pewno

10. reklama
  11. ewa0381

ewa0381 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Gratuluję! I zazdroszczę :-) Zawsze marzyłam, żeby mieć bliźnięta - sama jestem z bliźniąt. Głowa do góry, wszystko się ułoży, i napewno dasz sobie radę z maleństwami. Trzymam za Was kciuki.

12. malygosiak

malygosiak Mama Dwóch Skarbów

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witam Was Kochane..

Jestem w 7tc a wczoraj dowiedziałam się,że to bliżniaki.......rozwijaja się ok,serduszka biją..co prawda gin zauwazyła w srodku lekkie plamienie i kazała mi odpoczywac i brac duphaston ale generalnie wszystko wporzadku....tyle ze ja po pierwszej radosci ze zyją i są zdrowe........jestem przerazona......boje sie samej tej podwojnej ciazy...boje sie co bedzie pozniej...przerabiałam taki stan 10 lat temu kiedy moja siotra miala blizniaki .....nie wiem czy to wahania nastroju w ciazy czy o co biega ale chce mi sie plakac i czuje sie po prostu przerazona............

Poleć forum