reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Będę miała bliźnięta !!!!!!

mamaEmilki2005

Justyna,potrójna mama...
Dołączył(a)
16 Czerwiec 2006
Postów
1 394
Miasto
Legionowo
Dziewczyny niedawno wróciłam od mojej gin. To że jestem w ciąży wiedziałam po zrobieniu testu ale dziś po usg powiedziała mi że to będą bliźnięta. Jestem w 4 tyg.ciąży.
Normalnie jestem w szoku... Z jedną Emilką ledwie dawałam sobie rady a tu dwoje...
normalnie zryczałam się okropnie. Niby radośc i troska żeby były zdrowe ale tak przyziemne rzeczy jak brak pracy i już jedno dziecko mnie dobiły...
 
reklama
mamoEmilki trzymam kciuki za to żeby wszystko było dobrze i wierze że dasz mimo wszystko radę bo już kobietami jest tak że dobierają sił niewiadomo skąd i jak jest taka konieczność to jakby im wyrastały dodatkowe ręce :tak::tak:
 
Moze nie będzie to zbyt odkrywcze, ale "zawsze lepiej miec, niz nie miec".

Masz tylko jedną Emilke, a teraz bedziesz miała az trzy serduszka do kochania i te małe tulące się do Ciebie łapki wynagrodzą wszelkie trudy.

Nie bedzie łatwo i nikt Ci nie napisze, że nie bedzie problemow. Jednak jestes kobietą i nikt nie poradzi sobie tak, jak Ty to zrobisz!

Wszystkiego dobrego Mamo Emilki!

Popłakałas. Teraz pora zmierzyc się z przeznaczeniem :)
 
Gratulecje Mamo Emilki:-):-):-)
Podwójne szczescie w Twoim brzuszku................oczywiście tez podwójne obowiazki i wydatki, ale warto.
 
Mamo Emilki GRATULUJE!!
To napewno duże wyzwanie, zwłaszcza jak masz już jedno dziecko, ale pomyśl sobie jaką będziesz mieć radość na starość. Jak cudownie będzie, gdy Twoje dzieci usiądą razem z Tobą przy stole wigilijnym i będziesz wiedziała, że wszystkie trzy serduszka bardzo Cię kochają. Ja zawsze chciłam miec dużą rodzine i mam nadzije, że mi się to uda. Wiesz nawet Ci troszke zazdroszcze, ba ja zawsze marzyłam o bliźniakach. Wiem, że to jest duże obciążenie i napewno finasowo też będzie ciężko, ale pomyśl sobie, że nie ma co się martwić na zapas - jakoś to będzie. Trzymam za Ciebie kciuki i za Twoje maleństwa.
 
MamoEmilki, naprawdę szczere gratulacje! będziesz miała podwójne szczęście i nie łam się, bo przecież masz wsparcie rodziny, męża, no i Emilkę, która na pewno ucieszy się z rodzeństwa!!
 
To bardzo wczesna ciaza. Czasem zdaza sie, ze jeden zarodek wchlonie drugi i na swiat przychodzi jedno dzieciatko. Nie wiem, do ktorego momentu moze to sie wydarzyc, ale znam jedna mame, ktora tego doswiadczyla.

mamo Emilki zycze Ci duzo sily i wiary, ze bedzie dobrze. Dasz rade, zobaczysz!!!
 
ja tez gratuluje poradzisz sobie na pewno
zdjcie004ib5.jpg



 
Dziewczyny niedawno wróciłam od mojej gin. To że jestem w ciąży wiedziałam po zrobieniu testu ale dziś po usg powiedziała mi że to będą bliźnięta. Jestem w 4 tyg.ciąży.
Normalnie jestem w szoku... Z jedną Emilką ledwie dawałam sobie rady a tu dwoje...
normalnie zryczałam się okropnie. Niby radośc i troska żeby były zdrowe ale tak przyziemne rzeczy jak brak pracy i już jedno dziecko mnie dobiły...
Gratuluję! I zazdroszczę :-) Zawsze marzyłam, żeby mieć bliźnięta - sama jestem z bliźniąt. Głowa do góry, wszystko się ułoży, i napewno dasz sobie radę z maleństwami. Trzymam za Was kciuki.
 
reklama
Witam Was Kochane..

Jestem w 7tc a wczoraj dowiedziałam się,że to bliżniaki.......rozwijaja się ok,serduszka biją..co prawda gin zauwazyła w srodku lekkie plamienie i kazała mi odpoczywac i brac duphaston ale generalnie wszystko wporzadku....tyle ze ja po pierwszej radosci ze zyją i są zdrowe........jestem przerazona......boje sie samej tej podwojnej ciazy...boje sie co bedzie pozniej...przerabiałam taki stan 10 lat temu kiedy moja siotra miala blizniaki .....nie wiem czy to wahania nastroju w ciazy czy o co biega ale chce mi sie plakac i czuje sie po prostu przerazona............
 
Do góry