reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta hcg 40 i krwawienie

Tajka03

Aktywna w BB
Dołączył(a)
28 Listopad 2020
Postów
87
Kochane, czytałam Was jak zaszłam w pierwszą ciążę, czyli w styczniu 2020 r. Beta wtedy powoli hamowała, ale zarodek i tętno było. Niestety nie na długo. 8 tydzień-brak tętna i skierowanie do szpitala.
Bardzo to przeżyłam, ala chcieliśmy dalej się starać. Niestety od lutego każdy cykl kończył się porażką. Zaczęłam brać lek na obniżenie prolaktyny.

Mam regularne cykle(28dni), ostatni 30 października. Od 25dc czułam, że coś się zmieniło. W dniu miesiączki zrobiłam test z apteki, bardzo słaba ledwo widoczna kreska. To samo w 29dc. I plamienie. Dziś 30 dc beta HCG 40U/l 3 tydzień. :) Niestety jest też krwawie ze skrzepami. Nie boli mnie brzuch jak na okres, lekko lewy jajnik i jestem śpiąca. Nie mam gorączki. Szczerze... czy jest jeszcze szansa, czy 2020 to rok porażki? :(
 
reklama
Tez poroniłam w 9tc ... w kolejna zaszłam po roku dokładnie w ten sam dzień jak z pierwsza ciążą. W dniu @ test pozytywny 2 dni później juz krew zrobiłam bete przyrost byl ok znowu plamilam często potem krew i skrzepy w 12 t myślałam że to koniec okazało się że miałam krwiaki ogromnie . Wyleciał on ze mnie dosłownie wielości pięsci kolejne krwawienie w 16t . Od 20 t spokój syn ma 5 mc. Bądź dobrej myśli.
 
Kochane, czytałam Was jak zaszłam w pierwszą ciążę, czyli w styczniu 2020 r. Beta wtedy powoli hamowała, ale zarodek i tętno było. Niestety nie na długo. 8 tydzień-brak tętna i skierowanie do szpitala.
Bardzo to przeżyłam, ala chcieliśmy dalej się starać. Niestety od lutego każdy cykl kończył się porażką. Zaczęłam brać lek na obniżenie prolaktyny.

Mam regularne cykle(28dni), ostatni 30 października. Od 25dc czułam, że coś się zmieniło. W dniu miesiączki zrobiłam test z apteki, bardzo słaba ledwo widoczna kreska. To samo w 29dc. I plamienie. Dziś 30 dc beta HCG 40U/l 3 tydzień. :) Niestety jest też krwawie ze skrzepami. Nie boli mnie brzuch jak na okres, lekko lewy jajnik i jestem śpiąca. Nie mam gorączki. Szczerze... czy jest jeszcze szansa, czy 2020 to rok porażki? :(
Spróbuj powtórzyć betę w poniedziałek czy jest przyrost.
Jaki mialas poziom prolaktyny ? Pytam ponieważ u mnie ostatnio zrobiła się torbiel krwotoczna zamiast owulacji i moja gin kazała mi zbadać prolaktyne, wynik to 484 ( nie pamiętam w jakich jednostkach ) i powiedziała że jest w normie. To badabie było w dzień @
 
Do góry