reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta hcg - jaka byla u Was?

reklama
Kochane, wiem ze kazda jest inna ale jaka beta hcg byla u Was w dniu spodziewanej miesiaczki ?
U mnie dzis powinien byc 8 tc i mam bete 960, na usg nic nie widac... czy mozliwe ze zaszlam w ciaze kilka dni po spodziewanej dacie miesiaczki ? i stad taka niska beta?
Kochana, u mnie Beta na 5 dni po spodziewanej miesiączce to było 5 tysięcy, dokładnie 5 tydzień ciąży, na usg już było widać pęcherzyk 7 dni po terminie miesiączki
 
Witajcie dziewczyny , mam taki problem bo nie wiem jak zinterpretować wyniki bety . Testy ciążowe wychodzą mi słabo pozytywnie a te o wyższej czułości niż 10 nie wychodza wcale . Okres powinnam
dostać jutro , wczoraj zrobiłam betę wyszła 12 co w normie laboratoryjnej wychodzi 1 tydzień ciąży 5-50 . Nie wiem co mam myśleć , czy jest to ciąża biochemiczna . Jak może być 1 tydzień ciąży wzięty pod uwagę ? Owulacje na pewno miałam 2 tygodnie temu . Pomóżcie
 
Witajcie dziewczyny , mam taki problem bo nie wiem jak zinterpretować wyniki bety . Testy ciążowe wychodzą mi słabo pozytywnie a te o wyższej czułości niż 10 nie wychodza wcale . Okres powinnam
dostać jutro , wczoraj zrobiłam betę wyszła 12 co w normie laboratoryjnej wychodzi 1 tydzień ciąży 5-50 . Nie wiem co mam myśleć , czy jest to ciąża biochemiczna . Jak może być 1 tydzień ciąży wzięty pod uwagę ? Owulacje na pewno miałam 2 tygodnie temu . Pomóżcie
Ja na twoim miejscu zrobiłabym ponownie betę jutro, żeby sprawdzić przyrost. Beta startuje od zera, ja przy swoim pierwszym badaniu miałam ok 8,5. Skąd od razu przypuszczenie, ze to ciąża biochemiczna?
 
Bo kiedyś miałam podobnie , niska beta i okres , a w marcu poroniłam 3 mc ciąże .. Nie rozumiem norm laboratorium :
 

Załączniki

  • EC02B708-B543-49D3-AED9-2DEF63347AB4.jpeg
    EC02B708-B543-49D3-AED9-2DEF63347AB4.jpeg
    144,4 KB · Wyświetleń: 267
Bo kiedyś miałam podobnie , niska beta i okres , a w marcu poroniłam 3 mc ciąże .. Nie rozumiem norm laboratorium :
Według mnie z norm wynika, ze to wczesna ciąża. Nie da się wykluczyć biochema, ale to trzeba zbadać przyrost bety i nie zakładać od razu najgorszego ☺️
 
Według mnie z norm wynika, ze to wczesna ciąża. Nie da się wykluczyć biochema, ale to trzeba zbadać przyrost bety i nie zakładać od razu najgorszego ☺️
Dziękuje , zbadam chyba ze dostanę jutro okres jak powinnam . Wiesz nie mam tez jakiś mega objawow ciąży i tak mnie szarpie w brzuchu jakby się coś odrywało 🙄. Ja bym bardzo chciała ale jakoś nie wierze ..
 
reklama
Do góry