reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta HCG niska!!!!

reklama
hej dziewczyny 🙂
Zrobiłam jeszcze raz dziś Betę i już więcej robić nie będę. Wygląda na to że przyrost jest ok i tego się będę trzymać i czekać spokojnie na wizytę 🙂 Może faktycznie przesunęła mi się owulacja i ciąża jest młodsza niż myślałam i nie potrzebnie panikowałam. Moje wyniki prezentują się tak :
09.11.2020 - 100,3
12.11.2020 - 283,0
14.11.2020 - 624,0

Mam nadzieję że w poniedziałek będzie ponad 1000 i będzie już coś widać bo mam wizytę u gin. Trzymajcie kciuki 🙂 Pozdrawiam
 
hej dziewczyny 🙂
Zrobiłam jeszcze raz dziś Betę i już więcej robić nie będę. Wygląda na to że przyrost jest ok i tego się będę trzymać i czekać spokojnie na wizytę 🙂 Może faktycznie przesunęła mi się owulacja i ciąża jest młodsza niż myślałam i nie potrzebnie panikowałam. Moje wyniki prezentują się tak :
09.11.2020 - 100,3
12.11.2020 - 283,0
14.11.2020 - 624,0

Mam nadzieję że w poniedziałek będzie ponad 1000 i będzie już coś widać bo mam wizytę u gin. Trzymajcie kciuki 🙂 Pozdrawiam
Super! Daj znać co powie lekarz 😊
 
Ogólnie chyba wszystkie fora takie są... DOŁUJĄCE bo jak jest wszystko dobrze to nikt nie pisze na forach tylko jak się coś złego dzieje to szukamy pomocy i porady
Na tym forum bardzo często pisze się o tym, co jest dobre. Pytanie jakie informacje wylapujesz?
Tu jest samo życie...
Jestem po 2 poronieniach. Jednak to tu znalazłam sposób jak utrzymać ciążę. Dzięki temu urodziłam 2 dzieci. Owszem z perypetiami, jednak żyją i mają się całkiem nieźle. W życiu zawsze trudne chwile przeplatają się z tymi dobrymi. Jest ich tu bardzo dużo. Tylko one są tak oczekiwane, że wręcz niezauważalne, bo ciche, jakby sielskie anielskie. Krzykliwe są te trudne doświadczenia bo rodzą się w człowieku różne odczucia, które potęgują zwracanie uwagi na to, co wiąże się z dyskomfortem. A wiec wystarczy otworzyć się na dobro o jego szukać. Ono nie jest spektakularne. To drobne małe gęsty. Tak jak w życiu... nic nie jest tylko czarne, ani tylko białe.

Powodzenia wam wszystkim życzę [emoji178][emoji110]
 
Więc tak.. Na wizycie gin powiedział że widać prawdopodobnie pęcherzyk ciążowy ale bardzo malutki ok 3mm poza tym wszystko ok 🙂 następna wizyta za 10 dni i wtedy już będzie wiadomo konkretnie.... będę czekać grzecznie i narazie się cieszyć 🙂
 
Ostatnia edycja:
Witam.
Pomocy!!!! Strasznie się martwię.
Moja ostatnia miesiączka 08,10,2020, cykl mam raczej regularny 28 - 29 dni, więc 4 -5 listopad powinnam dostać miesiączkę. Nie dostałam. Zrobiłam test - wynik POZYTYWNY. Wielka radość zważywszy na to że już od dłuższego czasu staramy się z mężem o rodzeństwo dla naszego synka. Niestety radość nie trwała zbyt długo.... po konsultacji w sobotę 08,11,2020 z moim gin w poniedziałek zrobiłam badanie BetaHCG - wynik 100,3 :(. Gin kazał powtórzyć badanie dziś 12,11,2020 wynik - 283. Z tego co się naczytałam przez ostatnie trzy dni to niby przyrost prawidłowy ale wartość ogólna strasznie niska....:( Może jest jakaś nadzieja, może któraś z Was miała podobną sytuację. Napiszcie proszę jak to u Was się skończyło. Wizyta u ginekologa w poniedziałek ale gin dał mi do zrozumienia żebym nie robiła sobie dużej nadziei :(
u mnie przyrost po 48h wynosił 10% , po 5d dniach spadł poniżej pierwszego wyniku. Mimo to według usg ciąża rozwija się prawidłowo i pod koniec 5 tygodnia mamy serduszko.
 
u mnie przyrost po 48h wynosił 10% , po 5d dniach spadł poniżej pierwszego wyniku. Mimo to według usg ciąża rozwija się prawidłowo i pod koniec 5 tygodnia mamy serduszko.

Super🙂 bardzo mocno trzymam kciuki. Ja czekam na wizytę za tydzień. Byłam w poniedzialek ale niestety nic konkretnego nie widać na USG a wg kalendarza to koniec szóstego tygodnia.... czuje się dobrze więc czekam i mam ogromną nadzieję że będzie dobrze 🙂
 
reklama
Do góry