reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta hcg niski przyrost

Dołączył(a)
2 Maj 2019
Postów
9
Witam,
Ostatnia miesiaczke mialam 15 marca,28 kwietnia byłam u gin.
Potwierdzila ciąże, był widoczny wczesny pecherzyk. Oceniła ciaze na okolo 3 tydzien.
Zlecila badania progresteron wyszedl mi 5,89 po 48h wyszedl 6,4.
Beta tez mnie zaniepokoila poniewaz wyszla 30.04. - 1200miu/ml a po 48h 1338 miu/ml.
Jestem strasznie zaniepokojona niskim przyrostem czyżby ciąża się nie rozwijała? Dodam ze juz dwa razy poronilam.
Wizyte kolejna mam dopiero we wtorek do tego czasu zwariuje☹️☹️☹️ czy któraś taki przypadek miała?
 
reklama
reklama
reklama
Lekarz dopiero bedzie we wtorek, nie wiem czy czekać tyle czy szukać kogos innego. Jezeli duphaston nie jest wykrywalny w badaniach to znaczy ze progresteron powinien byc większy?
On realnie dla ciąży powinien być wyższy niż sugerują to badania- ta wartość to Twój "goły" progesteron, bez wspomagania. Nie masz numeru telefonu, żeby się telefonicznie skonsultować?
 

Podobne tematy

Do góry