reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta hcg pomocy

Dołączył(a)
14 Maj 2019
Postów
14
dziekuje za przyjecie do grupy moze tutaj uda mi sie znalezc odpowiedz :) zaczne od tego ze robilam testy ciazowe wyszly pozytywnie , podzlam do ginekologa zrobil usg dopochwowe i stwierdzil ze nic tam nie widzi zbytnio ze jest jakas kropka ale musi mi zrobic badanie krwi .. wiec zrobilam. Sobotni odczyt byl 127 i wychodzilo ze jestem w 4 tyg ciazy mialam powtorke krwi w poniedzialek bylo 109 . Czy to oznacza ze nie ma ciazy ponieważ wartości spadają ? Organizm odrzucił ? Proszę o pomoc bo do lekarza dopiero w sobotę na kolejne badanie krwi .Jestem podlamana ale chcialabym wiedziec jak to działa
 
reklama
Rozwiązanie
Mam brać witaminy w szczegolnosci wit D . Kupilam Vita-min plus - do kobiet Z Olimp Labs i zastanawiam sie czy to mi wystarczy ?®️
image.jpg
Wartość spadająca nie oznacza nic dobrego ciąża obumarła , nie sądzę żeby to spirala była powodem , ja straciłam ciążę 2 razy ,więc to sprawa losowa , dobrze by było gdyby organizm sam się oczyścił , i wtedy można ponownie próbować , ja wszystkim polecam kwas foliowy z Solgar, ja na taki zmieniłam i jestem w 20 tyg ciąży
To jest jak czekanie na wykonanie wyroku cos strasznego ale gdzies mala nadzieja we mnie pozostaje . Wczoraj tylko placz dzisiaj juz nie dam rady .
 
reklama
dziekuje za przyjecie do grupy moze tutaj uda mi sie znalezc odpowiedz :) zaczne od tego ze robilam testy ciazowe wyszly pozytywnie , podzlam do ginekologa zrobil usg dopochwowe i stwierdzil ze nic tam nie widzi zbytnio ze jest jakas kropka ale musi mi zrobic badanie krwi .. wiec zrobilam. Sobotni odczyt byl 127 i wychodzilo ze jestem w 4 tyg ciazy mialam powtorke krwi w poniedzialek bylo 109 . Czy to oznacza ze nie ma ciazy ponieważ wartości spadają ? Organizm odrzucił ? Proszę o pomoc bo do lekarza dopiero w sobotę na kolejne badanie krwi .Jestem podlamana ale chcialabym wiedziec jak to działa
Wartości bety sa tak małe, że organizm sam się oczyści. Bedzie to normalna miesiączka, podejrzewam, że wcale nie mocniejsza ani bardziej bolesna. Może ewentualnie bardziej bolesna pod względem psychicznym.
 
Biochem nawet o takiej becie (mialam identyko) jest nieco mocniejszy ale nie taki by bylo trzeba jakos zwiekszyc podpaski. Po prostu jest on nieco bardziej zageszczony. Ale nie boj sie. Nic tam nie widac drastyczmego... jesli tak to mozna nazwac ;(.
Wartości bety sa tak małe, że organizm sam się oczyści. Bedzie to normalna miesiączka, podejrzewam, że wcale nie mocniejsza ani bardziej bolesna. Może ewentualnie bardziej bolesna pod względem psychicznym.
 
Biochem nawet o takiej becie (mialam identyko) jest nieco mocniejszy ale nie taki by bylo trzeba jakos zwiekszyc podpaski. Po prostu jest on nieco bardziej zageszczony. Ale nie boj sie. Nic tam nie widac drastyczmego... jesli tak to mozna nazwac ;(.
U mnie beta była prawie 1000 i zaczęła spadać. Krwawienie było takie jak zwykle bez większego bólu.U każdej kobiety może być inaczej. Ale nie sądzę, że przy takiej minimalnej becie coś miałoby się dziać większego.
 
Kochana nie obwiniaj się ,to naprawdę bardzo często się zdarza ,tak jak już wyżej napisały dziewczyny ,zazwyczaj można się od razu starać o kolejną ciążę ,i organizm jest w trybie ciąża więc łatwiej zajść ,ja miałam dwa poronienia i dwa razy łyżeczkowanie ,pomimo to nie było przeciwskazan do starań zaraz po pierwszej @ ,udało się w czwartym cyklu ,obecnie 35 tydzień leci ...powtórz ta betę jeszcze ,wielkich nadziei sobie nie rób ale różnie bywa ,czasem błąd laboratorium ...
 
U mnie silniejsze tzn. wlasnie ciemniejsze gestsze ale tez bezbolesne.
U mnie beta była prawie 1000 i zaczęła spadać. Krwawienie było takie jak zwykle bez większego bólu.U każdej kobiety może być inaczej. Ale nie sądzę, że przy takiej minimalnej becie coś miałoby się dziać większego.
 
To jest jak czekanie na wykonanie wyroku cos strasznego ale gdzies mala nadzieja we mnie pozostaje . Wczoraj tylko placz dzisiaj juz nie dam rady .
Niestety wiem co czujesz 2 razy przez to przechodziłam , 2 razem się załamałam , jak zobaczyłam po pół roku test to wcale się nie cieszyłam tylko bałam że sytuacja się powtórzy , wiem że łatwo się mówi , ale Tobie też się uda , wiele kobiet przez to przeszło a teraz mają zdrowe dzieci
 
reklama
Do góry