reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta hcg pomocy

Dołączył(a)
14 Maj 2019
Postów
14
dziekuje za przyjecie do grupy moze tutaj uda mi sie znalezc odpowiedz :) zaczne od tego ze robilam testy ciazowe wyszly pozytywnie , podzlam do ginekologa zrobil usg dopochwowe i stwierdzil ze nic tam nie widzi zbytnio ze jest jakas kropka ale musi mi zrobic badanie krwi .. wiec zrobilam. Sobotni odczyt byl 127 i wychodzilo ze jestem w 4 tyg ciazy mialam powtorke krwi w poniedzialek bylo 109 . Czy to oznacza ze nie ma ciazy ponieważ wartości spadają ? Organizm odrzucił ? Proszę o pomoc bo do lekarza dopiero w sobotę na kolejne badanie krwi .Jestem podlamana ale chcialabym wiedziec jak to działa
 
reklama
Rozwiązanie
Mam brać witaminy w szczegolnosci wit D . Kupilam Vita-min plus - do kobiet Z Olimp Labs i zastanawiam sie czy to mi wystarczy ?®️
image.jpg
Powiedzcie mi kochane czy dostałyście okres w planowanym terminie ? Tak jakby ciazy nie bylo ? Bo nie wiem czy normalnym jest ze dostalam okres tak jak zwykle
Mimo to ze bylam w ciazy . Myslalam ze hormony nie pozwalaja tak szybko na oczyszczenie
 
reklama
A czytalam tez ze trzeba brac jakies ta letki na rozszerzenie macicy czy cos zeby doszlo do wydalenia . Boze nie mam dostapu do lekarza no sa tu bardzo drodzy :( musze czekac na rodzinneho do 3 czerwca
 
Powiedzcie mi kochane czy dostałyście okres w planowanym terminie ? Tak jakby ciazy nie bylo ? Bo nie wiem czy normalnym jest ze dostalam okres tak jak zwykle
Mimo to ze bylam w ciazy . Myslalam ze hormony nie pozwalaja tak szybko na oczyszczenie
Jeżeli była to bardzo wczesna ciąża i beta niska to miesiączka mogła przyjść w normalnym terminie. Nie zawsze potrzebna jest ingerencja leków i lekarza. Przy ciąży biochemicznej zazwyczaj poronienie jest samoistnie.
 
Zależy co powie lekarz ,ale warto odczekać do następnej normalnej miesiączki , bo wątpię żebyś teraz miała owulację , bo do organizmu musi dotrzeć że już nie jesteś w ciąży
 
Zależy co powie lekarz ,ale warto odczekać do następnej normalnej miesiączki , bo wątpię żebyś teraz miała owulację , bo do organizmu musi dotrzeć że już nie jesteś w ciąży
Wlasnie po poronieniu owulacja jest wbrew pozorom bardzo szybko. Organizm jest typowo w "trybie ciąża" i łatwo zajsc. Jeżeli organizm ładnie sie oczysci sam bez łyzeczkowania to najczesciej taka ciaza rozwija sie ksiazkowo. Jestesmy z synkiem zywym przykładem [emoji16]. Poronienie w grudniu a w styczniu juz bylam w ciazy [emoji16], maly zdrowy i duuuzy, ciaza bez powikłan i bez leków.
 
No patrz a u mnie , mimo poronienia bez łyżeczkowania , 3 cykle w cały świat ,mimo starań nic , dopiero kolejne 3 książkowo i ciąża
 
reklama
Do góry