reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta hcg - wzrost, spadek o wzrost...

reklama
@Ollallaa chyba podjechałabym na ip. U Ciebie co prawda jest pęcherzyk, ale taka spadająca i rosnąca beta to też objaw cp. Czasem przy tym mamy coś niby pęcherzyk, a jednak to cp. Myślę że warto sprawdzić :)
Trzymam kciuki!
No ale jak... Normalnie jest napisane " w powiększonej macicy pęcherzyk ciążowy i pęcherzyk żółtkowy"
Więc raczej odpada...
Pewnie po prostu obumarło mi dzieciątko 😭 w poniedziałek będę wiedzieć wszytko 🥺
 
No ale jak... Normalnie jest napisane " w powiększonej macicy pęcherzyk ciążowy i pęcherzyk żółtkowy"
Więc raczej odpada...
Pewnie po prostu obumarło mi dzieciątko 😭 w poniedziałek będę wiedzieć wszytko 🥺
Tak, przepraszam Cię, nie zrozumiałam do końca. Jestem po cp i skaczącej becie właśnie przy takich wartościach, z tym że u mnie była mowa o pseudo pęcherzyku.
Skacząca beta to rzeczywiście zwykle zły znak, ale na prawdę może potoczyć się w dwie strony. Słyszałam o sytuacjach gdzie rozwijała się ciąża bliźniacza i spadek bety oznaczał niestety że jeden zarodek przestał się rozwijać, ale drugi zawalczył i urodził się. Ciężko stawiać teraz werdykt, niestety trzeba czekać. Trzymam kciuki 🍀❤️
 
reklama
Do góry