reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta hcg za niskie?

Dołączył(a)
29 Wrzesień 2020
Postów
1
Ostatnia miesiączka 20.08
Pierwsze badanie 23.09 - 234,81
Drugie badanie 25.09-412,72
Lekarz okreslił jako dobre, i umówił na wizytę 07.10.
Dzisiaj 29.09 dla spokoju ducha zrobiłam nastepną bete i wynik tylko 598,89 i to lekarz określił jako takie sobie. Powinnam się matrwić?? Czy jeszcze mogę mieć nadzieję?
 
reklama
Rozwiązanie
No ja bym niestety nastawiała się na najgorsze. Myślę, że beta może już nawet spadać. Zrób jeszcze jedno badanie jutro i wszystko będzie wiadomo.
Ostatnia miesiączka 20.08
Pierwsze badanie 23.09 - 234,81
Drugie badanie 25.09-412,72
Lekarz okreslił jako dobre, i umówił na wizytę 07.10.
Dzisiaj 29.09 dla spokoju ducha zrobiłam nastepną bete i wynik tylko 598,89 i to lekarz określił jako takie sobie. Powinnam się matrwić?? Czy jeszcze mogę mieć nadzieję?
No beta powinna byc zdecysowanie wyzsza ale mysle ze nie ma co tracic nadziei. Ja zrobilabym jeszcze jedna zeby zobaczyc czy to nie wartosc spadkowa
 
Do góry