reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta hcg

reklama
Hej dziewczyny ! Zrobiłam dziś wynik z krwi i beta hcg wyszło mi 1393ktory to tydzień ciąży ?
Beta nie jest do określania tygodni ciąży, bo u każdej kobiety jest inaczej. Tygodnie ciąży określa się z ostatniej miesiączki lub z usg, jeśli rozjazd w rozmiarze zarodka z terminem OM jest większy niż 5 dni.
 
Hej. Ostatnia miesiączke mialam 11 sierpnia. Wczoraj 6 sierpnia wyszedl mi wynik 108. Wydaje mi aie ze mało... Jak na koniec 4 tygodnia.. Kiedy isc do lekarza i na powtórzenie bety?
 
@ciazniczka Betę powtarza się 48h po pierwszym pobraniu - wówczas najlepiej porównuje się przyrosty. A do lekarza, i ile nic się nie dzieje (np. plamienia, dziwne bóle, upławy itp.), to najlepiej pójść 7-8tc, więc w twoim wypadku gdzieś za miesiąc.
 
Hej. Ostatnia miesiączke mialam 11 sierpnia. Wczoraj 6 sierpnia wyszedl mi wynik 108. Wydaje mi aie ze mało... Jak na koniec 4 tygodnia.. Kiedy isc do lekarza i na powtórzenie bety?
Bete powtórz po 48h ,a lekarz najwcześniej 6 tc, chyba że coś by się działo ,lub jesteś po poronieniu
 
reklama
Do góry