reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta hcg

Lilka2304

Fanka BB :)
Dołączył(a)
9 Czerwiec 2019
Postów
820
Staramy się z chłopkiem o maleństwo 1. Betę która zawsze robię wychodzi 0.2 , w tym miesiącu zrobiłam już z 4 testy facelle wyszły z cieniami ostatni dziś. Zdj na dole. Jeszcze do tego chyba 2 linki i były też coś widoczne ale mniej i z 2 nie znanej mi firmy też coś było widać ale nie tak jak te facelle czy jak one te fioletowe z rosmana poszłam wczoraj na betę ku mojemu zdziwieniu wyszła 0.8 (tak wiem cisza jest od 5) ale zdziwiłam się że coś się tam kroi i powturzylam dziś. Za to dzisiejsza beta wyszła 0.2 powiedzcie mi proszę coś doradźcie czy może w laboratorium się coś pomylili wczoraj albo dziś. Albo może te testy się wszystkie myla
IMG_20200930_184005.jpeg
IMG_20200930_183958.jpeg
IMG_20200930_183941.jpeg
 
reklama
Na żywo jest rozwe może zdj tak działa tylko ze wczoraj robiłam też ten test wyszła troszeczkę słabsza dziś rano robiłam tylko ze wyszedł nieważny potem z kolejnych siuskow robiłam i wyszło delikatne a potem ten co wstawiłam był już bardzo wyraźny tak że albo poplątali mi betę albo testy bardzo kłamią albo to i to
I ani to różowe, tylko jakby szare zmieszane z innym kolorem
 
reklama
reklama
Do góry