reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta hcg

Dołączył(a)
6 Czerwiec 2023
Postów
7
Witam. Proszę o odpowiedź w 4 tyg dowiedziałam się ze jestem w ciąży, lekarz powiedział że jeszcze nic nie widać, kolejna wizyta pojawił się pecherzyk ciazowy umiejscowiony prawidłowy lecz zarodka nie widać wczesna ciąża podobno robiłam betę o rosła ładnie, aż do dnia wczorajszego. Czy ktoś tak ma jest jakaś nadzieja proszę o odpowiedź, dostaje szału 🥺 1 beta - 19maj godz8.19- 534,65 2beta-22maja godzina 11:26 - 1571,00 kolejna beta wykonana dnia 01.06 godzina 09.19 wynik 26774,00 i ostatnia moja wykonana 05.06 godzina 12.41 wynik 48694,00 podniosło się słabo 🥺czy ktoś tak miał lekarz dopiero jutro po południu 🥺
 
reklama
Beta jest już tak duża, że w tym wypadku badanie przyrostów ma niewielkie znaczenie.
Jaka jest wielkość pęcherzyka?
 
reklama
22go 1571 a lekarz był 31

No to nie wiem co Cie niepokoi.
Beta nie wywróży czy dziecko będzie wczesniakiem ani czy będzie małe więc nic to nie wnosi.
Zazwyczaj przy gs 15mm powinien być już zarodek, ale czas jest do 25 mm i wtedy trzeba po prostu za tydzień zrobić kolejne usg. Na pewno jutrzejszego usg będzie dawalo jasna odpowiedź.
Na tym etapie przyrost bety nic nie wnosi jak mówiłam, a Twój i tak jest ok jak na takie wartości
 
Do góry