• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Beta HCG

reklama
Witam. Ostatni okres 16.12.24. Cykle baaardzo nieregularne. Cos mnie wczoraj tknęło, żeby zrobić test. Wyszedł meeega cień cienia, ledwo widoczny. Poleciałam na betę wynik 3,3, progesteron 11.5. Dziś powtórzyłam betę 4,8. Wiem, że to jeszcze nie ciąża , ale ewidentnie coś się dzieje, przyrost też niby w normie choć wiem , że betę najlepiej zbadać w odstępie 48h. Któraś z Was wyłapała tak szybko ciążę i wszystko było ok ?
Nie rozumiem ostatniego zdania. 😅 co ma to jak szybki wyłapiesz ciążę do tego jak się będzie rozwijała? KAŻDA beta startuje od zera więc każda z nas które były w ciąży miała kiedyś betę na poziomie 3 tylko akurat nie robiła wtedy bety. 😉
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry