natalia16!
Fanka BB :)
Cześć
jestem 2 dni przed terminem miesiączki w poniedziałek zrobiłam bete ktora wyniosła 12,80 dziś powtórzyłam i wyszło 59,90. Jak myślicie czy takie wartosci nie są za małe
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
Naprawdę? Już kilka osób Ci odpisało w innym wątku, ale nie...Cześćjestem 2 dni przed terminem miesiączki w poniedziałek zrobiłam bete ktora wyniosła 12,80 dziś powtórzyłam i wyszło 59,90. Jak myślicie czy takie wartosci nie są za małe
Wydaje mi się że ona mysli co innego.Ile jeszcze wątków założysz by uwierzyć w to, co Ci piszemy?