• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Beta hcg

natalia16!

Fanka BB :)
Cześć :) jestem 2 dni przed terminem miesiączki w poniedziałek zrobiłam bete ktora wyniosła 12,80 dziś powtórzyłam i wyszło 59,90. Jak myślicie czy takie wartosci nie są za małe
 
reklama
W innym wątku pisali ,że tak nie musisz zakładać nowego postu .uzyskasz taką samą informacje.
Na te chwile jest ok .
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry