reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta Hcg

EWIIII- no widzisz jak juz raz mialas taka sytuacje i uratowalas swoje dziecko to teraz tez musisz wierzyć ze bedzie dobrze i zobaczysz bijace serduszko:-Dten najpiekniejszy widok swiata!!!bedzie dobrze a jutro daj znac:tak:
 
reklama
ewii ja ci tylko powiem zebys sie nie spieszyla z zabiegiem, moja kolezanka byla w 7 tygodniu w szpitalu i nic nie bylo widac nawet pecherzyka a w 8smym tygodniu juz ladnie bylo widac i dzidzie i serduszko wiec spokojnie do 10 tygodnia ja bym na twoim miejscu sie z zabiegiem wstrzymala... pozatym moze nie powinnam tutaj tego pisac ale w razie czego pamietaj ze masz wybor albo zabieg albo tabletki a to drugie jest lepsze dla twojego organizmu... ale na pewno nie bedziesz postawiona przed taka decyzja... ja po swoich przezyciach wiem ze do ginka nie ma sie co spieszyc jak nic nie boli bo potem tylko jest niepotrzebny stres, czy jest pecherzyk, czy jest zarodek, czy jest serduszko i tak co wizyte panika a to nie potrzebne i na pewno nie sprzyja dzidzi...
 
poczekaj na wynik jesli spadnie nadal albo bedzie stala w miejscu to nienajlepiej. Nie nastawiaj sie bardzo na bycie mama lub nie.Poprostu bierz obie mozliwosci pod uwage.Niestety na tym etapie ciazy beta nie powinna wykazywac tendencji spadkowej. Obecnie jestem w 7 tygodniu ciazy i moja beta wynosila 13 kwietnia 2486,00 mIU/ml-to tak dla porownania, ale kazda z nas jest inna.W tak wczesnej ciazy niewiele niestety mozna zrobic.Badz jednak dobrej mysli do momentu wynikow
 
Kochane dziewczynki ! Zaczne od tego ,że własnie wróciłam z usg i kontroli u gin.Wynik Bety dzisiaj 2980 !!!! Przypomne ,że wczoraj był 1620 a 8 kwietnia 2005 ...
Na usg wszytsko w porzadku ciąża wg,wygladu 5tygodni i 5 dni....Pytałam lekarza dlaczego beta raz rosła raz spadała...a on mi na to ...że mam KATEGORYCZNY zakaz robienia bety do końca ciąży !!!!!! A pozatym beta jest najbardziej miarodajna w odstępie 24 lub 48 godzin....
Teraz najważniejsze jest dla mnie ,że dziecko wygląda na swój "wiek",a beta rośnie :) To znaczy ,że ciąza żyje i rozwija się prawidłowo....
Juz NIGDY NIE ZROBIE BETY!!!!!!!!!! O mały włos nie dostałam palpitacji serca.....
Dziękuję ,że byłyscie ze mną....Nie mam w głowie więcej słów...rozpiera mnie szczęście!!!!!!!!!
 
reklama
EWIIIII- to ciesz sie teraz ,ze zostaniesz mamusia drugi raz:tak::tak:tyle nerwów przeszlas ze teraz musisz sie wyciszyc:-DGRATULUJE!!! !!!juz za jakis czas pochwalisz sie nam fotka z usg-wyslij nam ciazowe fluidki-my tez chcemy byc w ciazy;-):tak:
 
Do góry