reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta i progesteron

Pati4gce

Fanka BB :)
Dołączył(a)
22 Styczeń 2022
Postów
814
Witam badalam dzis bete i progesteron. Beta wyszla 615 a progesteron 17,47. Czy nie jest to za niski progesteron? Lekarza mam dopiero za tydzien, jestem 3 dni po spodziewanej miesiaczce.
 
reklama
Witam badalam dzis bete i progesteron. Beta wyszla 615 a progesteron 17,47. Czy nie jest to za niski progesteron? Lekarza mam dopiero za tydzien, jestem 3 dni po spodziewanej miesiaczce.
Na danym moment jest oki- gdyby był 10 to by było słabo- on wydziela się skokowo :) Ja też się o to bałam bo przy pierwszym badaniu miałam 19 a później 16.. w ostatnim badaniu podskoczył na 21 więc na spokojnie :) zbadaj sobie przyrost i bety i progesteronu za dwa dni żeby zobaczyć czy przyrasta prawidłowo 🤭
 
Na danym moment jest oki- gdyby był 10 to by było słabo- on wydziela się skokowo :) Ja też się o to bałam bo przy pierwszym badaniu miałam 19 a później 16.. w ostatnim badaniu podskoczył na 21 więc na spokojnie :) zbadaj sobie przyrost i bety i progesteronu za dwa dni żeby zobaczyć czy przyrasta prawidłowo 🤭
No wlasnie nie mam mozliwosci zbadac za dwa dni. Moze jutro pojde zawsze to bede wiedziec czy ta beda wzrasta
 
Ja też badałam dzisiaj betę i progesteron. Beta 23,6 a progesteron 14,8. - 10/11 dni po owulacji. I też się boję, czy wszystko będzie ok... Zbadam w środę i w piątek.
 
Ja też badałam dzisiaj betę i progesteron. Beta 23,6 a progesteron 14,8. - 10/11 dni po owulacji. I też się boję, czy wszystko będzie ok... Zbadam w środę i w piątek.
Myślę, że na tak wczesnym etapie wszystko jest ok, zbadaj przyrost i wtedy będziesz spokojna 😊
Zapraszam na wątek lutowe mamy 2024 😊 na razie jestem tam sama 😅
Witam badalam dzis bete i progesteron. Beta wyszla 615 a progesteron 17,47. Czy nie jest to za niski progesteron? Lekarza mam dopiero za tydzien, jestem 3 dni po spodziewanej miesiaczce.
Tak jak napisała Aleksandra, na moje oko wygląda to dobrze, a najlepiej zbadać przyrost 😊
Zapraszam na wątek lutowe mamy 2024 - razem raźniej 😊
 
Ja mialam ok 15 przy becie 10 505 tez sie martwilam ze malo ale lekarka mi wtedy odpisala ze jest ok.
 
reklama
Cześć dziewczyny 😊 powiedzcie mi proszę, zrobiłam progesteron na własną rękę... gin mi przepisał, żebym zażywała bo mam dzień plamień przed @ po cp. 20dc i prog 15.70 czyli prog mam w normie jak dobrze rozumiem ?
 
Do góry