reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta

Hej, zglosilam sie wczoraj do lekarza z moimi dolegliwosciami. Pani od razu powiedziala, ze to prawdopodobnie ciaza. Skierowala mnie na bete. Wieczorem odebralam wynik i rozumiem, ze beta jest ujemna = negatywny?
Wszedzie pisza inaczej, a tabela z laboratorium jest dla mnie nie zrozumiala 😅
Tak twój wynik oznacza brak ciąży
 
reklama
Hej, zglosilam sie wczoraj do lekarza z moimi dolegliwosciami. Pani od razu powiedziala, ze to prawdopodobnie ciaza. Skierowala mnie na bete. Wieczorem odebralam wynik i rozumiem, ze beta jest ujemna = negatywny?
Wszedzie pisza inaczej, a tabela z laboratorium jest dla mnie nie zrozumiala 😅
Twój wynik oznacza brak ciąży Możesz mieć dolegliwości hormonalne
 
Kurcze i znowu dwie inne odpowiedzi. Zupelnie nie wiem jak to interpretowac. Nie nakrecam sie, dolegliwosci mam od tygodnia ale nie wiazalam ich z ciaza. W poniedzialek przejde sie raz jeszcze.
Napisz jakie to dolegliwości oczywiście jeśli chcesz . Ja jak miałam torbiel kilkakrotnie podbne dolegliwości do ciąży. Czy zaburzenia hormonalne również plamienie ból brzucha piersi itp. można wiele wymieniać
 
Od tygodnia mam straszne zawroty głowy i mdłości, myslalam ze to na tle nerwowym i tak jak we wtorek było w miarę ok, tak od środy znowu to samo. Jakbym nie była sobą, uczucie ciężkości, boli mnie wszystko, raz mi zimno i nie moge sie ogrzac, raz jest mi ciepło szczególnie w twarz (jakbym miała gorączkę) Miałam ekg wszystko ok, neurologicznie tez. Zrobili mi badania krwi bo podejrzewałam jakieś niedobory, też jest wszystko okej.
Po tym jak powiedziałam lekarzowi, że współżyje regularnie i nie zawsze uważamy (brak antykoncepcji) to ja potwierdziło w jej założeniu, że to prawdopodobnie ciąża. Do tego mam IBS i trudno stwierdzić czy boli mnie brzuch tak jak na okres czy to jelita. No i od wczoraj ból sutków, taki piekący.
 
Od tygodnia mam straszne zawroty głowy i mdłości, myslalam ze to na tle nerwowym i tak jak we wtorek było w miarę ok, tak od środy znowu to samo. Jakbym nie była sobą, uczucie ciężkości, boli mnie wszystko, raz mi zimno i nie moge sie ogrzac, raz jest mi ciepło szczególnie w twarz (jakbym miała gorączkę) Miałam ekg wszystko ok, neurologicznie tez. Zrobili mi badania krwi bo podejrzewałam jakieś niedobory, też jest wszystko okej.
Po tym jak powiedziałam lekarzowi, że współżyje regularnie i nie zawsze uważamy (brak antykoncepcji) to ja potwierdziło w jej założeniu, że to prawdopodobnie ciąża. Do tego mam IBS i trudno stwierdzić czy boli mnie brzuch tak jak na okres czy to jelita. No i od wczoraj ból sutków, taki piekący.
A okres ostatni mialam ok 3,5 tyg temu, za ok 5-7 dni powinnam miec znowu. Cykle mam co 31-33 dni. Ale czesto sa nieregularne.
 
A okres ostatni mialam ok 3,5 tyg temu, za ok 5-7 dni powinnam miec znowu. Cykle mam co 31-33 dni. Ale czesto sa nieregularne.
Ja mam również dolegliwości zalodkowo jelitowe. I czasem mam wrażenie , że to jednak podbrzusze czy macica. Zrób USG jamy brzusznej u dobrego radiologa. Poczekaj najlepiej te 7 dni do okresu. Ale według mnie ciąży nie ma.
 
Ja mam również dolegliwości zalodkowo jelitowe. I czasem mam wrażenie , że to jednak podbrzusze czy macica. Zrób USG jamy brzusznej u dobrego radiologa. Poczekaj najlepiej te 7 dni do okresu. Ale według mnie ciąży nie ma.
No ja ogolnie nawet nie myslalam wczesniej, ze to moglaby byc ciaza. Ale juz sie pogubilam calkiem jak lekarka wczoraj zaczeła miec takie podejrzenia. Poczekam do okresu, a z wynikami pojde do niej jeszcze w poniedzialek.
 
reklama
Jak ja miałam kiedyś zawroty głowy, to mi lekarz dał jakieś leki, które poprawiają przepływ krwi w mózgu czy jakoś tak i pomogły.
Ciepło - zimno to mogą być hormonalne zaburzenia. Robiłaś TSH ?
 
Do góry