reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bezdech u dziecka

reklama
Dziewczyny mam umówiona wizytę na 16.10 do innego lekarza, który zbada dziecko i sprawdzi to uderzenie. I Ci akurat się przejęli i kazali od razy przyjechać na wizytę a nie tylko teleporada.
I bardzo dobrze zrobiłaś. Nawet jeżeli okaże się, że te bezdechy nie mają nic wspólnego z uderzeniem to lepiej dmuchać na zimne i pojechać do lekarza o raz za dużo, niż później żałować, że się tego nie zrobiło
 
Dobrze, że skontaktowałas się z innym lekarzem, zobaczy dziecko i mam nadzieję zaleci jakieś badania. Będziesz spokojniejsza. Myślę, że zbyt wiele słów było tu na wyrost i tylko nakręcają sytuację, tym bardziej że nie napisałaś tylko na forum, ale również dzwoniłaś do lekarza. A tekst o trumience to nie wiem co miał na celu, chyba dobicie psychiczne autorki. Taka brutalna niby troska...
Wiekszosc z matek które z dziećmi nie śpią nawet nie zdają sobie sprawy, że dziecko takie bezdechy miało, bo 10 sekund to normalne, oczywiście do obserwacjj. Też konsultowałam się z lekarzami. Kupiłam monitor oddechu i się nie włączał więc dłuższych nie było.
Gorzej z tym uderzeniem przed, bo teleporada w tym przypadku nie ma sensu, a lekarz tylko bagatelizowaniem tego mógł uśpić Twoja czujność kiedy by serio było coś na rzeczy. Każde nawet średnio wyglądające uderzenie może nieść za sobą konsekwencje, ale chyba każda matka wie, że musialybysmy prześwietlać dzieci 3 razy w miesiącu, szczególnie jak już biegaja..

Idź na spokojnie i nie miej wyrzutów. Dbasz o dziecko, chcesz jak najlepiej, Ty je widzisz i wiesz co się dzieje, my tylko czytamy. Daj znać co powiedział.
 
Dobrze, że skontaktowałas się z innym lekarzem, zobaczy dziecko i mam nadzieję zaleci jakieś badania. Będziesz spokojniejsza. Myślę, że zbyt wiele słów było tu na wyrost i tylko nakręcają sytuację, tym bardziej że nie napisałaś tylko na forum, ale również dzwoniłaś do lekarza. A tekst o trumience to nie wiem co miał na celu, chyba dobicie psychiczne autorki. Taka brutalna niby troska...
Wiekszosc z matek które z dziećmi nie śpią nawet nie zdają sobie sprawy, że dziecko takie bezdechy miało, bo 10 sekund to normalne, oczywiście do obserwacjj. Też konsultowałam się z lekarzami. Kupiłam monitor oddechu i się nie włączał więc dłuższych nie było.
Gorzej z tym uderzeniem przed, bo teleporada w tym przypadku nie ma sensu, a lekarz tylko bagatelizowaniem tego mógł uśpić Twoja czujność kiedy by serio było coś na rzeczy. Każde nawet średnio wyglądające uderzenie może nieść za sobą konsekwencje, ale chyba każda matka wie, że musialybysmy prześwietlać dzieci 3 razy w miesiącu, szczególnie jak już biegaja..

Idź na spokojnie i nie miej wyrzutów. Dbasz o dziecko, chcesz jak najlepiej, Ty je widzisz i wiesz co się dzieje, my tylko czytamy. Daj znać co powiedział.
Bardzo dziękuje za tą wiadomosc!😊😊 dam znać napewno!
 
No widzisz, nikt nie chce zle, nikt nie histeryzuje. Po prostu to są fakty, dziecko powinno być zbadane po takim uderzeniu i teraźniejszym zachowaniu. Super, ze zadzwoniłaś do innego lekarza i ze macie badanie. Koniecznie daj znać jak będziesz po.
Jesteśmy po, dostałyśmy skierowanie do szpitala na skierowaniu „zaburzenie oddechu” i będą padać tez główkę czy tam nic przypadkiem się nie stało. Bo lekarz stwierdził, ze mogło to dopiero teraz wyjść po uderzeniu ale nie musi. Ważne się ją całą przebadają i będę spokojna
 
Jesteśmy po, dostałyśmy skierowanie do szpitala na skierowaniu „zaburzenie oddechu” i będą padać tez główkę czy tam nic przypadkiem się nie stało. Bo lekarz stwierdził, ze mogło to dopiero teraz wyjść po uderzeniu ale nie musi. Ważne się ją całą przebadają i będę spokojna
Wszystko będzie dobrze 👍🏻 jesteście pod opieką. Koniecznie informuj co i jak. Pozdrawiam serdecznie 🖐️
 
Jesteśmy po, dostałyśmy skierowanie do szpitala na skierowaniu „zaburzenie oddechu” i będą padać tez główkę czy tam nic przypadkiem się nie stało. Bo lekarz stwierdził, ze mogło to dopiero teraz wyjść po uderzeniu ale nie musi. Ważne się ją całą przebadają i będę spokojna
A no widzisz, czyli lepiej nie bagatelizować takich rzeczy i czasem dobrze jest jak to napisała jedna z dziewczyn histeryzować, bo może to nie być nic, a może też jednak coś się dziać
 
Jesteśmy po, dostałyśmy skierowanie do szpitala na skierowaniu „zaburzenie oddechu” i będą padać tez główkę czy tam nic przypadkiem się nie stało. Bo lekarz stwierdził, ze mogło to dopiero teraz wyjść po uderzeniu ale nie musi. Ważne się ją całą przebadają i będę spokojna
Będzie dobrze, ważne ze ja dokładnie zbadają
 
reklama
Do góry