reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Białystok i okolice

Hehehe dokładnie taki...:-) dla mnie ten lekarz ma fajne poczucie humoru, czasami moze specyficzne, ale mi odpowiada:-) i widzę, że chyba Tobie również?:-))
Trzeci porod, był niecałe 2 lata temu, ale od wielu lat jestem dr pacjentka:-)
Ja zaczynałam z dr Nowakiem. Nie rozumiałam jego smutnego podejścia do życia, ale bym to przeżyła. Tylko że po pierwszej wizycie nie zlecił mi prawie żadnych dokładnych badań, zbadał dość boleśnie. Karwowski to lekarz idealny dla mnie. Pozartuje, a jednocześnie jak jest potrzeba, jest poważny i przede wszystkim poważnie podchodzi do leczenia. Chodzę do niego od 4 lat i go uwielbiam :)
A jeszcze zapytam - miałaś u niego cesarkę?
 
reklama
Ja zaczynałam z dr Nowakiem. Nie rozumiałam jego smutnego podejścia do życia, ale bym to przeżyła. Tylko że po pierwszej wizycie nie zlecił mi prawie żadnych dokładnych badań, zbadał dość boleśnie. Karwowski to lekarz idealny dla mnie. Pozartuje, a jednocześnie jak jest potrzeba, jest poważny i przede wszystkim poważnie podchodzi do leczenia. Chodzę do niego od 4 lat i go uwielbiam :)
A jeszcze zapytam - miałaś u niego cesarkę?
Tak, w trzeciej ciąży, ale miałam wskazanie. Nawet jak przy drugiej ciąży chciałam, to dr nie zgodził się...:-). Dr przy porodzie też żarciki stroi;-)
 
Tak, w trzeciej ciąży, ale miałam wskazanie. Nawet jak przy drugiej ciąży chciałam, to dr nie zgodził się...:-). Dr przy porodzie też żarciki stroi;-)
Ja właśnie mam mieć u niego cesarkę, mam mi naprawić bliznowca z pierwszej, która mi zrobili w cholernym szpitalu :( Najbardziej się boje, że będę tam sama, nie może wejść mąż, nie zobaczy małego i w ogóle :(
 
Dla mnie jest to ciekawe, że dużo dziewczyn robi wyprawki, wkłada mnóstwo czasu w poszukiwania kokonów do łózeczek czy wózka, a w sumie najważniejsze wydarzenie jakim jest poród i połóg jest traktowane gorzej.
Szkoła rodzenia jest o tyle potrzebna, że ktoś może dać praktyczne i aktualne wiadomości np na temat praw kobiety, opcji rodzenia, na co zwracać uwagę, jak cwiczyć mięśnie dna miednicy, jak karmić dziecko, techniki porodu, pozycje, co robić w połogu.
Mozna to oczywiście znaleźć samej, ale łatwiej jest iść do szkoły rodzenia.
 
Ostatnia edycja:
Joa
Dla mnie jest to ciekawe, że dużo dziewczyn robi wyprawki, wkłada mnóstwo czasu w poszukiwania kokonów do łózeczek czy wózka, a w sumie najważniejsze wydarzenie jakim jest poród i połóg jest traktowane gorzej.
Szkoła rodzenia jest o tyle potrzebna, że ktoś może dać praktyczne i aktualne wiadomości np na temat praw kobiety, opcji rodzenia, na co zwracać uwagę, jak cwiczyć mięśnie dna miednicy, jak karmić dziecko, techniki porodu, pozycje, co robić w połogu.
Mozna to oczywiście znaleźć samej, ale łatwiej jest iść do szkoły rodzenia.
Wydaję mi się że niektórzy idą na łatwiznę ,ja np mam dużo wolnego czasu mam ciążę leżąca i jeżeli czegoś chce się dowiedzieć coś mnie ciekawi wyszukuje i czytam sama 🙂
 
Do góry